ZSSK B 50 56 20 reko Bc

dem

Strojvedoucí
To je zssk vozeň.... Dlho jazdil takto,len ešte čelá nie sú prerobené....v 2010 bola akcia zssk pre sprayerov aby sa skrášlili staré vozy zo zlím náterom.
 

Miran

Moderátor
Správce
No, zahazovat esa do talónu je na pováženou. Tedy alespoň v mariáši pokud nehraješ betla......;););););)
 

dem

Strojvedoucí
No hodil som esá do talonu aj pri durchu, bolo jasné že ho nedám.... Aspoň som pokazil vyloženého betla.
 

BR601

Pokladník
Zdravím,
V prvom rade chcem poďakovať za skvelé modely vozňov. Sú výborne spracované v detailoch.. Držím palce pri ďalšej tvorbe.

Chcem sa spýtať na posledný vožeň - nebadám na ňom popisy - má skutočný voz vôbec nejaké popisy? Totižto keď vidím nejaké nelegálne počmárané vozne, a sprejer zafarbil aj popisy tak zvyknú to umyť aspoň tam.
 

dem

Strojvedoucí
Toto bola oficiálna akcia zssk a ponechať popis vozňa bolo podmienkou samozrejme. Takže tie tam sú.
 

dem

Strojvedoucí
zle predpokladáš. Boli klasicky vynechané sprayerom.....Ono by možno bolo ľahšie počkať na vydanie stroja ako len hádať a zbytočne....
 

dem

Strojvedoucí
Onedlho na webe prvé B-čko vo verzii 2.0 špeciálne označené ako gold edition.....

2.jpg



NA modeli boli urobené ešte nejaké drobné zmeny......Zmazanie nepotrebných tlmičov na podvozkoch a nejaké texturové zmeny......Možno si poviete, že to nie je nič moc na to aby bol model označený ako gold edition. Máte pravdu.....Model je tak označený preto, lebo počas jeho kompletizovania mám dosť veľké problémy zo zlatou žilou......:confused::eek::(
 
Nahoře