Win 10 a MSTS

Dan J.

Strojvedoucí
Že se vůbec divím, kolik přišlo odpovědí, fakt super..., jen tak mimochodem, na poslední ovladače GK Radeon neplatí ani ten zmíněný návod o pýr příspěvků zpět. Neobsahuje amd-catalysty a tím pádem nepožívá ani zmíněmou knihovnu, Tento poslední ano: "amd-catalyst-15.11.1beta-64bit-win10-win8.1-win7-nov14". po něm se MSTS sice rozjede, ale Activity Editor MSTS naběhne, ale pokud otevřu okno umístit vlak, tak buď vůbec nenaběhne, nebo se nezavře, taktíž když dělám trasz hráče a dám nový, tak ono podokno s trasou najede, trasa jde vytvořit, ale okno už se neuzavře a AE vytuhne. Takže jedine IVIDIA, pod kterou to jde, nemo má někdo potíže i s ní.

Dan J.

Strojvedoucí
Ahoj. Takže u mne v počítači, nová GK Invidia se editor aktivit chová takto:

Zástupce na ploše a zadána cesta:
"D:\Program Files (x86)\Microsoft Games\Train Simulator\launcher.exe" -runeditor
Kompatibilita:
Windows 7

Editor jede bez potíží a zatím to vypadá, že všechny funkce a podokna fungují, ALE BĚDA, když jsem zástupce nastavil dle zde uvedeného návodu:

Zástupce na ploše a zadána cesta:
"D:\Program Files (x86)\Microsoft Games\Train Simulator\train.exe" -toolset -mem:512
Kompatibilita:
Window XP (Service Pack2)

Editor aktivit se na první pohled choval normálně, ale napčíklad, když jsem dal na trati "umístit vlak", otevřel nabídku vlaků a otevřel consist "upravit", vlak se mi zobrazil, okno s grafickým zobrazením vlaku jsem zavřel, ale okno s nabídkou souprav con už ne. Přivariantě popsené výš to zatím maká.

To jen tak můj postřeh, pokud někdo bojije s tím stejným problémem.
Dan

Nahoře