Lakovna Lukyn-CZ

Lukyn-CZ

Provozní technik
Protože se mi na disku nakupilo mnoho fotek zamračených a dalších lokomotiv a skinařů je málo, tak
jsem se rozhodl zkusit něco naskinovat sám. Po mnoha a mnoha nezdarech a učení se stylem "pokus - omyl",
se konečně zrodilo něco, co připomíná skin... Je to má prvotina a tak jej berte s rezervou. Pokud se to podaří dotáhnout do zdárného konce a autor modelu nebude nic namítat, tak snad tato zamračená bude brzy brázdit virtualní koleje v MSTS.
SFCAN024.jpg SFCAN025.jpg

Lukyn-CZ

Provozní technik
Díky... Štvalo mě, že o ty zamračený neni zájem, naháněl sem je poslední rok jejich turnusového nasazení. Nějaké z mých fotek naskinoval Jarda Skura, 039AŽD a T478.1010, teď ale (prý dočasně) pověsil MSTS na hřebík a nikdo jiný je nechtěl skinovat. No a protože já zamračný tuze rád, tak sem se do toho pustil nakonec sám...

Díky... Štvalo mě, že o ty zamračený neni zájem, naháněl sem je poslední rok jejich turnusového nasazení. Nějaké z mých fotek naskinoval Jarda Skura, 039AŽD a T478.1010, teď ale (prý dočasně) pověsil MSTS na hřebík a nikdo jiný je nechtěl skinovat. No a protože já zamračný tuze rád, tak sem se do toho pustil nakonec sám...
Naprosto s tebou souhlasím bertiček není nikdy dost :D

Lukyn-CZ

Provozní technik
Tak pro Vás mám jednu špatnou a jednu dobrou zprávu. Dopustil jsem se začátečnické chyby a zvolil sem na skin nevhodný model, který uplně nesedí (komín a zábradlí u schůdků). Všiml jsem si toho až teď a rozhodl se, že 264ku přeskinuju na model o O. Janiše a ne na model od J.Skury.
Takže to ještě chvilku potrvá, než lakovnu opustí.
No a dobrá zpráva je, že se v lakovně dokončuje její beztlumičová kolegyně z Vršovic...

prolam

Provozní technik
Tak pro Vás mám jednu špatnou a jednu dobrou zprávu. Dopustil jsem se začátečnické chyby a zvolil sem na skin nevhodný model, který uplně nesedí (komín a zábradlí u schůdků). Všiml jsem si toho až teď a rozhodl se, že 264ku přeskinuju na model o O. Janiše a ne na model od J.Skury.
Takže to ještě chvilku potrvá, než lakovnu opustí.
No a dobrá zpráva je, že se v lakovně dokončuje její beztlumičová kolegyně z Vršovic...
Promiň, že jsem tak nesmělý, ale která kolegyně? 253? ;)

Lukyn-CZ

Provozní technik
Jak sem psal, nesedí tam toho víc, což je škoda. Já hlavně koukal, aby to byl model bez závěsek a se dvěma jímkama a až pak si všiml toho zábradlí a komína... Inu, chybama se člověk učí a tak 264ku nakonec naskinuju na Ondruv model...
Ta 121ka je skoro hotová, ještě si pohraju s alfou a po víkendu bude snad venku.. ;)

Nic ve zlém, ale nějaké takové "Koukní na obrázek jak to má vypadat." je tady si myslím zcela od věci, neb žádný foťák a při jakémkoli počasí to nikdy nevyfotí naprosto "dokonale", vždycky tam nějaká odchylka bude ... a místo toho, abychom byli rádi, že se vůbec pro tento simulátor ještě něco tvoří, tak tu máme neustálé "hemzy" typu "Ty ču**ku, to máš blbě, to máš blbě, to máš blbě, todle je úplně mimo a radši se na to rovnou úplně vy**r!" ... Jo, to povzbudí ... :mad:

Tax

Moderátor
Správce
... žádný foťák a při jakémkoli počasí to nikdy nevyfotí naprosto "dokonale", vždycky tam nějaká odchylka bude ...
Áno, ale hento je naozaj dosť diametrálny rozdiel. Je pravda že Zbynda to mohol napísať slušnejšie či viac diplomaticky. Lenže s tým nič neurobíš, Zbyndovi tak narástla huba a pokiaľ s tým on sám nič neurobí, tak bude taký až pokiaľ sa mu jeho vlastný slovník a spôsob vyjadrovania nevypomstí. To závisí od toho čo chce v živote dosiahnuť, s jeho slovníkom asi nemá príliš vysoký cieľ ;)

zbynda

Provozní technik
Jsem rad za to, ze nekdo skinuje. A pokud bude lukyn chtit klidne mu poradim. To ze jsem to napsal tak laxne je jenom pro to, ze se mi nechtelo rozepisovat.
A mily taxiku. Kdybych si nekladl cile tak bych to nikdy nedotahl tam kde jsem ted. Jsem na dobry vysoky, do prace si chodim na devatou, jedu si na cvrt roku do statu. Diky sportu jsem projel kus sveta. Myslis, ze kdybych si nekladl cile tak neco s toho mam ?

Lukyn-CZ

Provozní technik
Pravda, je trochu tmavší, ale je to tim, že jsem ji fotil, když bylo hodně zataženo a navíc byla focena čerstvě po té, co dostala tento lak... Jinak fotim zásadně do rawu, takže teplota barev odpovídá skutečnosti. Hold jsem měl jiné světelné podmínky při focení, než fotograf na hlaváku...

Lukyn-CZ

Provozní technik
Ta fotka od Zbyndi byla focena v srpnu 2014, ale já ji nafotil čerstvě po tom, co byla takhle zkrášlena a to bylo na podzim 2013. Zřejmě trošku "vybledla". Každopádně další možnost nafocení už asi nebude, 121ka je dlouhodobě odstavená a zřejmě už nevyjede...
Jinak moje foto, podle které jsem skinoval:
121.jpg

dem

Strojvedoucí

Tax

Moderátor
Správce
Tá fotka je viditelne upravovaná v grafickom programe.....Presvetlená je ako prasa.....Tak neviem kde berieš tú odvahu povedať, že takto to má byť......
Milan, ale tá fotka z hlaváku v simulátore lepšie ukáže. Ináč nestor českej modelárskej obce mi raz povedal na adresu farieb a odtieňov toto: Na odtieň farby sa vys*r, každý človek má iné videnie a každý jeden monitor inak vykreslí farby. Dodrž najmä správnu farebnú schému a správne dobové nápisy ;)
Ide o to aby to v simulátore vyzeralo dobre a aby autor mal radosť z toho že sa mu dielo podarilo a že páči sa verejnosti. S tmavou modrou vieš dobre že boli problémy na strechách leštenkových najbrtov ;) Samozrejme vždy sa nájdu jednotlivci, ktorí op*ujú všetko čo im pod ruku príde napriek tomu že na tom veľmi nie je čo kritizovať ;) ...

Tax

Moderátor
Správce
Jsem rad za to, ze nekdo skinuje. A pokud bude lukyn chtit klidne mu poradim. To ze jsem to napsal tak laxne je jenom pro to, ze se mi nechtelo rozepisovat.
A mily taxiku. Kdybych si nekladl cile tak bych to nikdy nedotahl tam kde jsem ted. Jsem na dobry vysoky, do prace si chodim na devatou, jedu si na cvrt roku do statu. Diky sportu jsem projel kus sveta. Myslis, ze kdybych si nekladl cile tak neco s toho mam ?
Mylí spyňečku. Tvoj slovník napovedá všeličomu, len nie tomu čo by naznačovalo niečo z toho čo píšeš ;) Zvyk je železná košeľa, keď budeš takto pokračovať, budeš mať výšku zbytočne. Absolventov VŠ je na úradoch práce ako maku, mnohým sa zavrú dvere pred nosom len čo otvoria svoju chlebáreň. To že máš teraz dobré zamestnanie ešte nič neznamená. Neviem čo robíš a kde, ale môžeš mi o tom v sobotu porozprávať ;)

Nahoře