Open Rails - nejde spustit

Tax

Moderátor
Správce
Neni zdroj ako zdroj. Ja používam 350W a idú roky. Niekto považuje za dobrý Seasonic, niekto CoolerMaster, ja používam obyčajný Eurocase. Myslím že Nebulus má na svojej 256-bitovej VGA len 350 W zdroj Eurocase a fičí tiež už nejaký čas. Ďalšou kapitolou je elektroinštalácia na ktorej zdroj beží. Hoci sa jedná o impulzné zdroje ktoré znesú dosť veľký rozsah vstupných napätí, predsa len neznesú všetko.
 

Icik

Pomocník strojvedoucího
OR nikdy nespouštím bez omezeni snímkové frekvence. Nejlépe na 60fps. Pokud na to zapomenu, tak mi to větráky hned připomenou :).
 
Prave ze ani toto tusim som ani nenastavoval jedine vypol som ahezivu lebo pri pribrzdení bol problem sa dostat na povodnu rychlost a ked som ešte zastavil tak uz som mohol davat vykon aj na 100 percent a uz som sa viac nerozbehol a čo sa tyka inych veci som nič iné nenastavoval a pritom pc je v poriadku len zdroj odide ale aj tak si myslim ze to uz asi musel byt vadní aj ten nový.

Neni zdroj ako zdroj. Ja používam 350W a idú roky. Niekto považuje za dobrý Seasonic, niekto CoolerMaster, ja používam obyčajný Eurocase. Myslím že Nebulus má na svojej 256-bitovej VGA len 350 W zdroj Eurocase a fičí tiež už nejaký čas. Ďalšou kapitolou je elektroinštalácia na ktorej zdroj beží. Hoci sa jedná o impulzné zdroje ktoré znesú dosť veľký rozsah vstupných napätí, predsa len neznesú všetko.
A dalsia vec ze predlzovacka je vybavena predpatovou poistkou a okrem PC, monitora, reprakov, externeho disku a maximalne notebooku a nabijacky na telefon nic nebolo napojene aj to notebook bol vypnuty a telefon sa nenabijalo takze aby bola hrozba predpatia tak tiez mozem vylučit a tak isto uz ani burka nebola, počas ktorej vzdy PC vypnem komplet aj predlžovačku a ani grafika nezacala hucat ma svoj chladič ani procesor nebolo počuť jedine asi vyrobna vada v zdroji ale je zaruke tak snad uz dalsi bude fungovať.
 
Naposled editoval moderátor:

Tax

Moderátor
Správce
Robo, prepäťová poistka je k ničomu. Ona orezáva napäťové skoky nad 6 kV, ako napr. blesk. Samozrejme blesk len jednorazovo. Je pravda že niektoré kvalitnejšie reagujú už na 2 kV, ale to asi nebude Tvoj prípad. Keď by si mal problémy so vstupným napájaním, ako tak Ti pomôže UPS s AVR.
 
No prave s tym som nikdy nemal problem len teraz ale teraz to funguje vymenili ho za iny v ramci reklamacie a OR som zatial nespustal tak to funguje.
 
Nahoře