Problém při rozbalování aktivit

• Tvůrce vlákna Mira Hajdaj
  • Datum začátku
M

Mira Hajdaj

Host
Při rozbalování některých aktivit (z apk) se mi vypíše hlašení

Failed to read route info

rád bych věděl v čem může být problém
předem děkuji

Petr Novák

Průvodčí
Řekl bych,že instaluješ nesprávnou aktivitu na nesprávnou trať,jinak řečeno,že ta aktivita nebyla napsána pro tu trať,kam ji chceš nainstalovat,anebo je nějaké starší verze,kde nesouhlasí Paths.

MněNeznáš

Cestující
Aktivita mi píše že Failed to open package i když sem si registr fix naistaloval tak mi to píše TSUncpak bug alredy fixed

Delay

Signalista
Stiahnuť register fix nájdeš na googly alebo aktivitu presun do X/kde máš nainštalované MSTS/Train Simulator/utils -> tam vlož a presuň nad tsunpack.exe

Delay

Signalista
a rozbaluješ správny súbor? Rozbalil si ho pomocou winraru? Aká aktivita to je ? pre aku trať ?

MněNeznáš

Cestující
to už sem teda vyřešil díky za pomoc ale tet mám další problém s msts :( když otvírám editor tratě a pohnu myší po trati tak mi to napíše že přestal pracovat :(

dvorjo

Začátečník
Prosím o radu, když přetáhnu staženou,rozbalenou aktivitu do složky s aktivitami tak se mi aktivita ve hře nezobrazí,ani v editoru:(předem děkuji za nějakou radu.

poison

Pomocník strojvedoucího
To žes ji rozbalil z rar nebo zip neznamená, že je to vše, aktivita se nachází pod souborem s koncovkou apk.

dvorjo

Začátečník
Já to napíšu (nechců sa mě načíst) staženů aktivitu rozbalím přesunu do složky activites podle ostatních aktivit dopíšu koncovku .act ,spustím hru, výchozí menu v pořádku dám tratě a vlaky-hra spadne,když skusím aktivitu otevřít v editoru objeví se chyba:selhalo nahrávání zhlaví úkolu a objeví se že msts neodpovídá.Když aktivitu odstraním ze složky activites všecko ide normálně...

Dan J.

Strojvedoucí
Všechno špatně. :)
Rozbal aktivitu co jsi stáhnul v RARu a nikde nic přesouvat nemusíš:
1. na soubor apk. klikni a ten se ti rozbalí přímo do tratě. (samozřejmě musíš mát nainstalovaný program k rozbalení apk. souboru, zde na fóru mraky odkazů)
2. musíš si pak zkontrolovat třeba v programu ConBuilder, že máš všechny soupravy vlaků v pořádku (taky spousta návodů zde na fóru)
3. pak už jen spustíš MSTS a jedeš

Venny

Provozní technik
Ještě doplním Dana: soubor APK (tedy aktivita v komprimované podobě) musí být směrován do aktuálně používané trati (musí být ve složce ROUTES). Tedy - když chci rozbalit a hrát aktivitu pro BP, musím ji mít ve složce ROUTES. Pokud tam BP není (je tam např. 321), je hlášena chyba.
K prověrce dostupných vozidel dobře poslouží Kebarkův Activity Converter 3.3, složení souprav zkontroluje výše zmiňovaný ConBuilder. Obojí k vyhledání na MSTS fóru - pomůcky a nástroje...

MněNeznáš

Cestující
Tak reinstalace msts pomohla ale ted když sem dal do mé aktivity jiné vozidla než řízenou soupravu tak mi to při spoštění aktivity napíše selhala inicializace vozidla 200011 RigidBody

martin novy

Pokladník
Dobré ráno,prosim o radu,přeinstaloval jsem pc na hdd C,Msts mám na hdd D,po přeinstalaci jsme nainstaloval nové msts aby mi zustal zapis v registrech a pak nové msts smazal a zustalo původní msts,které funguje bez problémů,jen když chci nainstalovat novou aktivitu tak mi to napíše Failed to read route info! .Mám tam dvě tratě ,BP a 321,každá má svůj global,který podle potřeby přehazuji,regfix mám naistalovaný,update msts taky,msts spouštím přes trainstore,může mi někdo prosim poradit kde jsem udělal chybu?Děkuji NM

Nahoře