Vylepšená obloha v Open Rails

Pikku

Pomocník strojvedoucího
Kdybych ještě věděl,kam to strčit tak bych to použil.
Kdybych chtěl být protivný, tak ti doporučím přečíst si readme. Protože mám dobrou náladu, tak ti zkusím poradit. Najdi si adresář OpenRails, v něm podadresář Content a tam najdi soubor Clouds01.png. Ten si zazálohuj a místo něj nakopíruj jeden z těch Clouds01.png v balíčku. (Třeba ten, který se ti bude líbit, máš jich na výběr rovnou sedm.)
 

Tax

Moderátor
Správce
Mám často dojem, že spolu velice zdatně soupeříte. :cool:
Presne tak. My fšichni sme protivní. Najmä tí, ktorí máme svoj vlastný názor, nemáme pomútený rozum a nebojíme sa nazvať veci tak ako sa majú ;) :p
 

Venny

Signalista
Presne tak. My fšichni sme protivní. Najmä tí, ktorí máme svoj vlastný názor, nemáme pomútený rozum a nebojíme sa nazvať veci tak ako sa majú ;) :p

K tomu se nedá nic dodat. Teď už si můžu v práci klidně zdůvodnit, proč mám pověst vzteklouna. A není to jen věkem nebo letorou, zděděnou po slovenskej matičke. Něco umím a mám rozum k používání. Děkuji ti Taxi. :);)
Souvisí to i s další věcí: proč se neustále ovládat a skrývat emoce, jak je dnes módní vyžadovat? Jsem člověk, ne Dat ze Startreku. :D
 

alcapone

Pomocník strojvedoucího
K té obloze, nevim vypadá to dobře, ale pokud začneš měnit počasí či ze dne na noc nic se nemění jen odstín, jinak to furt zůstává. Čekal bych trochu větší změnu oblaků.
 

Gr4Sp

Posunovač
Hej, škoda že je obloha len kvázi statická textúra, ale treba dúfať že sa programátori v OR časom vyšvihnú a vytvoria dáku svoju dynamickú... no ale to už by sme chceli asi moc :)
 

Delay

Signalista
Prečo moc? Sme v 21.storočí technika je tak pokročila že to podľa mňa problém nieje je to skor o ludoch v teame OR. Každopádne ako je tu tá debata o kabíne bolo by dobre to poriešiť na anglickom fóre. Dneska večer sa na to mrknem pofotím čo a ako uvidíme či sa niečo zmení. Každopádne vždy na chyby ktoré som hlásill vyšiel aj update. Pošlem im jeden model aj s kabínou a zvukmi nech si to otestujú na tých svojích "tratiach". Ked im to nikto nehlasi tak sa nečudujem že sa to nerieši.
 

Gr4Sp

Posunovač
Pajavlaky no ako pre koho, kedže každého môže nadchnúť úplne niečo iné podľa jeho priorít a očakávaní. :)
 

alcapone

Pomocník strojvedoucího
Prečo moc? Sme v 21.storočí technika je tak pokročila že to podľa mňa problém nieje je to skor o ludoch v teame OR. Každopádne ako je tu tá debata o kabíne bolo by dobre to poriešiť na anglickom fóre. Dneska večer sa na to mrknem pofotím čo a ako uvidíme či sa niečo zmení. Každopádne vždy na chyby ktoré som hlásill vyšiel aj update. Pošlem im jeden model aj s kabínou a zvukmi nech si to otestujú na tých svojích "tratiach". Ked im to nikto nehlasi tak sa nečudujem že sa to nerieši.
Proč, protože neumím pořádně český natož anglicky. Je hromada věcí co je třeba udělat, jako postrk, trafik po půlnoci, návěstidla. Stále se opravuje pro němce, angličany a td, ale Česko se neustále opomíjí, přitom nebejt nás, tak je dávno po MSTS.
 

Gr4Sp

Posunovač
alcapone to je pravda, ale rovnako to vidím na problém nedostatočnej komunikácie z našej strany ku vývojárom OR a kedže oni česky ani slovensky taktiež nevedia, tak nás prakticky ignorujú.
 

alcapone

Pomocník strojvedoucího
Dobře a te problém tu někoho určit, kdo bude s nima komunikovat. Nebo někdo kdo se přihlásí sám. Takhle se finální podoby OR nedobereme.
 

Delay

Signalista
JO jo nejako som delay :D :D No hej Passhi len škoda že sa k veciam aj nevyjadri. Alebo niečo na ten sposob že vie o problematike v česko-slovenskom prostredí ale nejak sa nerieši aj ked je tvorca OR
 
Nahoře