Kabiny do Open Rails - problémy

Dan J.

Strojvedoucí
Tak to pak netuším, nicméně jsem si ji opravil pro OR, v té co jsem měl to bylo odlišné. Ta úprava pro moji potřebu spočívá ve zrušení CabLight, poněvač když jsem kl. "L" rozsvítil budíky, měl jsem levý a pravý pohled denní. Takže se mi po přehození na noc rozsvítí budíky hned a levý, pravý pohled je noční. Ty textury tam fakt byly odlišné:
cab163_cou:
Denní textura 163zzz_bse.ace:
163zzzBse denní.jpg
Noční textura 163zzz_bse.ace:
163zzzBse nocni.jpg

bob57_cz

Učitel češtiny
Tak to pak netuším, nicméně jsem si ji opravil pro OR, v té co jsem měl to bylo odlišné.
Jak jsem psal, stáhnuto včera a chyba tam nebyla. Stáhni si to taky a tu svou podělanou verzi zahoď a neopravuj. Pak zase budeš psát, že je podělané něco další jako ty tvé bokopohledy.

Nevím. Spousta různých možných důvodů. Na takový dotaz nejde dát ani jiná odpověď. S pravděpodobností hraničící s jistotou, problém nemá s OR nic společného. Nejspíš špatné směrování v .eng souboru. Stačí ověřit zda cesta ke kabině tam zapsaná odpovídá skutečnosti.

HypseusDark

Začátečník
Nevím. Spousta různých možných důvodů. Na takový dotaz nejde dát ani jiná odpověď. S pravděpodobností hraničící s jistotou, problém nemá s OR nic společného. Nejspíš špatné směrování v .eng souboru. Stačí ověřit zda cesta ke kabině tam zapsaná odpovídá skutečnosti.
No on totiž kraken mám ve své složce CABVIEW osm souborů .cvf a směrování je na ně správné, tak nevím.
E: VYŘEŠENO

OR i MSTS čtou odkazy definované v souborech nastavení vozů .eng, .wag, nastavení kabin .cvf a zvuků úplně stejně. Takže problém toho, co není vidět spočívá v tom, že to není tam, co by mělo být podle odkazu.

Dan J.

Strojvedoucí
Mám jí normálně z uložta
Ta kabina byla neveřejná a na Uložto ji zavěsil jeden bývalý člen tohoto fóra i se "svojim" trainsetem (víme kdo...). Kabina nikdy nebyla vydána ofiko, ke mně se dostala náhodou a nepoužívám ji, není dodělaná a navíc vůbec netuším jak se v OR chová. To je totiž přesně ono, kde kdo tahá z tohoto úložiště kde co, pokutně uložené tratě a pokoutná vozidla (nemám tím na myslí autory vydávající ofiko na těchto stránkách) a pak se diví, že mu v nejlepším případě nejede vůz, v horším případě mu padají aktivity, jako tomu bylo u moji aktivity RJ 1003, kde jsem byl zavalený tunou mejlů a nakonec to dělalo dotyčnému to, že měl nějaký trainset co to sahzoval... O tratích němluvě, když vidím nějkteré obrázky na FB z tratí, tak kolikrát čumím, co to je za pravěk před XXX aktulizacemi.
Pošleš mi prosím odkaz, kde jsi to stáhl?
Tak včera jsem ti sice psal, že ke stažení není, ale tvoje lenost se kouknout na fóru a kabinu pohledat je zarářející, projeď si tohle vlákno a určitě na něco narazíš. :)

Ta kabina byla neveřejná a na Uložto ji zavěsil jeden bývalý člen tohoto fóra i se "svojim" trainsetem (víme kdo...). Kabina nikdy nebyla vydána ofiko, ke mně se dostala náhodou a nepoužívám ji, není dodělaná a navíc vůbec netuším jak se v OR chová. To je totiž přesně ono, kde kdo tahá z tohoto úložiště kde co, pokutně uložené tratě a pokoutná vozidla (nemám tím na myslí autory vydávající ofiko na těchto stránkách) a pak se diví, že mu v nejlepším případě nejede vůz, v horším případě mu padají aktivity, jako tomu bylo u moji aktivity RJ 1003, kde jsem byl zavalený tunou mejlů a nakonec to dělalo dotyčnému to, že měl nějaký trainset co to sahzoval... O tratích němluvě, když vidím nějkteré obrázky na FB z tratí, tak kolikrát čumím, co to je za pravěk před XXX aktulizacemi.

Tak včera jsem ti sice psal, že ke stažení není, ale tvoje lenost se kouknout na fóru a kabinu pohledat je zarářející, projeď si tohle vlákno a určitě na něco narazíš. :)
Ok díky

Nahoře