Zamračené 749 v TS2016

Pikku

Pomocník strojvedoucího
#22
Protože máte všichni jistě chvalitebná vysvědčení, zasloužíte si malilinký dárek i do svojí oblíbené hry :) Kdo má zájem, první soukromá zamračená je na vašich oblíbených stránkách. Jedná se samozřejmě jen o repaint, musíte mít stažený i základní balík s lokomotivami 749. Reklamní obrázek zde:
IDS749.jpg

Model opět zčásti využívá upravené textury z MsTS, které tentokrát připravil Lukyn_cz a pro TS201x upravil Roman. Přejeme vám pěknou zábavu.
 

Pikku

Pomocník strojvedoucího
#24
Abychom z odpadu udělali opět vlákno co se týká zamračených z TS201x a jejich eventuálnímu převedení do OR - za mě rozhodně ano. ALE - po havárii NTB v červenci mám sice díky Taxovi nový (díky!), ale nemám stále v provozu spoustu programů a hlavně nemám nainstalovaný program pro tvorbu modelů. Kabinu i několik zamračených už exportovaných do OR mám, ale kabina je neanimovaná a na několika místech se lámou polygony a lomí světlo. Až přijde jejich čas tak se v OR snad objeví. Zatím tedy jen obrázky a nechtějte prosím vědět kdy. Lokomotivy jsou samozřejmě VELICE polygonově náročné, stejně jako samotná 3D kabina.

01.jpg
02.jpg
03.jpg
04.jpg
05.jpg
 

Pikku

Pomocník strojvedoucího
#28
Opět nemám NTB, ale zato mám kupu starostí, se kterými mi bohužel nikdo z vás nepomůže. Takže až bude lepší konstelace hvězd tak možná, zatím to vypadá velice špatně s celou tvorbou.
 

Tax

Moderátor
Správce
#32
Konečne poriadna mašina v TS :p Ešte tak modrého a červeného hektora, čmely, karkule ... a nejakú tú parničku a TS 201xxx bude spôsobilý :p :D Teda ešte odstrániť to logo KŽC z boku a bude to nazoaj cool ;)
 

Roman

Pokladník
#33
No právě ta retro s hvězdou ho už nemá . I tabulky jsem dal tam, kde myslím původně byly :) . Tedy dle fotek, co jsem dohledal :)

A ještě jeden retro snímek s 80 let a jízda na Ramzovou s rychlíkem :)

20170201222047_1.jpg
 

Roman

Pokladník
#36
Není. Samozřejmě, že některé modely je mají, ale zrovna jsem je dal pryč, jelikož KŽC je nemá :). Vůbec jsem si to v tom omalovánkovém opojení neuvědomil :)
 

Pikku

Pomocník strojvedoucího
#39
Abyste si měli s čím v neděli hrát, nachystali jsme vám s Romanem slibovanou ČSD zamračenou. Moc hezky se vyjímá na trati Hanušovice - Jeseník nebo na trati ZSR170. Ovšem moc jí to sluší vlastně kdekoliv. Stahujte na známých stránkách, chyby a postřehy hlaste na patřičná místa, kde s nimi bude řádně naloženo :)
A protože reklamy není nikdy dost, nějaký ten obrázek navíc jistě potěší:

zamracaCSD01.jpg
 
#40
Zdravím,po nainstalování zjištěny tyto chyby: nefunkční měřící přístroje,nefunkční venkovní světla,hustý dým s výfuku.Jinak je model povedený.S pozdravem L.T.
 
Nahoře