Tratě kolem Trutnova

lukasj

Začátečník
Ahoj,
chtěl bych se zeptat, jak to s touto tratí vypadá. Je to ukončený projekt, nebo se tomu někdo z vás ještě věnuje?
Je to pěkná trať a do MSTS ji zatím ještě nikdo neudělal. pouze do Train Simulatoru.
Díky za odpověď :)
 

Pepa z Nuslí

Průvodčí
Poslední zápis je z roku 2016. A vzhledem k tomu, že Kimir má dost starostí mimo MSTS, vím stopro, že se k projektu nevrátí.
 

alcapone

Pomocník strojvedoucího
Josef když něco nevíš tak to nekomentuj. A nech laskavě odpověď na ty koho se to týká.
 

alcapone

Pomocník strojvedoucího
Ne, že by trať stála. Ona je na nefunkčním notebooku. Jen z něj vyrvat disk a překočit to do funkčního PC. Já mám zálohu, ale ta je snad z loňska. Další věc je chuť.
 

lukasj

Začátečník
Ne, že by trať stála. Ona je na nefunkčním notebooku. Jen z něj vyrvat disk a překočit to do funkčního PC. Já mám zálohu, ale ta je snad z loňska. Další věc je chuť.
Díky a v jaké fázi to teď zhruba je? Který úsek je hotový a co zbývá dodělat?
 

alcapone

Pomocník strojvedoucího
Úsekově te na pár km hotové. Dohravala se databáze. A v tom notebook odešel. Ale zda se to bude dodělávat je asi ve hvězdách páč to samé je v RW.
 

Lukyn-CZ

Průvodčí
Jen dodám, že jsem to nemyslel zle. Ale pokud máš pro věc nějaké nadšení a rád by jsi tu trať v MSTS/OR měl, tak je nejlepší se naučit stavět tratě a pustit se do tvorby.
Stejné to bylo u mě se skinováním...
 

lukasj

Začátečník
Jen dodám, že jsem to nemyslel zle. Ale pokud máš pro věc nějaké nadšení a rád by jsi tu trať v MSTS/OR měl, tak je nejlepší se naučit stavět tratě a pustit se do tvorby.
Stejné to bylo u mě se skinováním...
V pohodě, už jsem alcapone napsal a dohodl se s ním.
 
Nahoře