Připojení vagonů k lokomotivě

754 067

Hradlař
Občas se mi stane, že když odpojím lokomotivu a chci ji připojit na druhý konec vlaku, tak nejde. "Vrazí" do vagonů, ale nepřipojí je. I když jedu rychleji, abych je "zapřáhl", tak se skoro vagony ani nepohnou. Nevíte, co s tím?
 

Miran

Moderátor
Správce
LuděkD napsal:
Občas se mi stane, že když odpojím lokomotivu a chci ji připojit na druhý konec vlaku, tak nejde. "Vrazí" do vagonů, ale nepřipojí je. I když jedu rychleji, abych je "zapřáhl", tak se skoro vagony ani nepohnou. Nevíte, co s tím?

Na vině bývají ze sta procent nevyladěné ( blbě nastavené ) vlastosti vozů a lokomotiv. Na to, že tady máš v této chvíli 222 příspěvků bys měl toto znát......
 

Miran

Moderátor
Správce
LuděkD napsal:
Jo, jo, asi měl. :eek: Ale děkuji za odpověď.

Stydět se nemusíš, jen je sem potřeba hodit konkrétní problém. Pokud si stáhneš vozy a stroje ze světa, tam na nějaké nastavování zvysoka s*rou. Pokud to alespoň trochu "jezdí" tak to nacpou na web, a basta. Jen Češi jsou takoví "blbci", kteří se snaží dát chování strojů do reality.....
 
Naposled editoval moderátor:

bob57_cz

Učitel češtiny
LuděkD napsal:
Občas se mi stane, že když odpojím lokomotivu a chci ji připojit na druhý konec vlaku, tak nejde. "Vrazí" do vagonů, ale nepřipojí je. I když jedu rychleji, abych je "zapřáhl", tak se skoro vagony ani nepohnou. Nevíte, co s tím?
Pokud to nejde spojit zepředu, vyzkoušej opačný postup: nenajížděj na vozy a zastav kousek před nimi, potom přejdi do opačné kabiny a zkus na vozy nacouvat, dost často to pomůže.
 
Nahoře