Tvorba Daniel Marek

Delay

Signalista
myslím že je zbytočné sa pýtať, každý nový model/skin do hry je super :) a na facebooku sa ti dosť vyjadrili žeby to užívatelia chceli von :) 3/4 ludí z FB je aj tu tak nečakaj nejakú veľku debatu.
 

Kořa

Cestující
Zdravím,mě osobně se taky líbí a budu hodně rád za zveřejnění,předem DÍKY
 

Daniel Marek

Posunovač
Stahovali jste to vůbec někdo? :D Dle mého to zmizelo nějak rychle. :D Mám na vás 2 otázky:
1) Je tu někdo ze zkušených lidí, který mi je ochoten pomoci to doladit do finální podoby?
2) Nemá někdo čistou náhodou nafocen na skin tento krásně naleštěný stroj:
750308_24.jpg
 

Daniel Marek

Posunovač
No je to možný, na fb to bylo taky... Zkusím nahrát znova, ale zkušenější si budou muset opravit eng, nikdy jsem se tomu nevěnoval, takže to neumím
 

Daniel Marek

Posunovač
Já jsem hodil pouze limitovku, protože jsem potřeboval vědět chyby v texturách či engu, zřejmě půjde na stránku trainset.simtrains.eu, už jsem se o tom s Honzou bavil. :) Ale díky za nabídku. ;) Na tvou stránku bych v budoucnu mohl dávat objekty, pár jich v plánu mám, hlavně od nás z Trutnovska. :)

LKT 742 616.jpg
Ještě jeden skin v přípravě, KDS se ladí, brzo ji tu budete mít. ;) Kdo pozná číslo stroje? :) Ps. Vzhledem k blížícím se příjímačkám si dávám až do 15.4 oraz od skinování a PC vůbec, takže to bude až po 15. 4
 
Naposled editoval moderátor:

Daniel Marek

Posunovač
Obrázek 2016-05-06.jpegTak po delší době mohu konstatovat, že je 754 023 hotová. :) Screen je méně aktuální, hodně věcí už je opraveno, jen pro představu vkládám screen, co jsem dával i na FB. ;) Za výbornou dokumentaci děkuji našemu Brněnskému kolegovi Hememu. ;)
 
Nahoře