Skiny Ricar

okoun

Pokladník
Měl bych jen drobný dotaz. kde mám hledati rozdíl mezi Bmx765 a Bmx050? Doposavad jsem měl za to, že je to tentýž jeden vůz. Nebo to blbě chápu a jedná se jen o odlišná označení? Díky za vyjasnění! :)

Josef Vogeltanz

Vlakvedoucí
Jde o jeden a ten samý vůz. Odlišné značení je dáno rokem použití.
Velice rychle a přesně na to odpoví i Wikipedie:
Přípojný vůz řady Bmx765 (do 1. ledna 2009 řada 050,[1] od roku 1983 řada Bmx, původně Balm, případně pro odlišení od vozu Btx761 bylo v písemnostech užíváno označení Balm-d, kde „d“ značilo dlouhý) byl vyráběn pro Československé státní dráhy Vagonkou Tatra Studénka v letech 1962–1968. Je primárně určen do souprav s motorovými vozy řad 850 a 851.
nebo rodokmen osobních vozů od Alana Butscheka.

okoun

Pokladník
Díky moc! Potvrdil jsi moji domněnku. A jen tak na okraj, musím souhlasit s Danem, že by bylo fajn ty Bmx dělat ve všech "nastavení" mezivozovejch měchů, například pro soupravy s jedním Bmx, nebo když jezdívá 742+3xBmx. (Přičemž 1. a 2. vůz jsou spojeny přechodem a 3. je oddělen.)

Josef Vogeltanz

Vlakvedoucí
To by neměl být problém, protože namapování textur je pro všechny 4 varianty modelů vozů (přechodů) shodné. Sám jsem to ve svém trainsetu udělal. V praxi dokonce stačí pouhé tři varianty - jeden přechod (otáčený), dva přechody a žádný přechod. A kdybych se měl držet současné praxe sestavování těchto vozů do vlaku, potom jen dvě varianty - jeden přechod (otáčený) a žádný přechod. Tak snad Ricar vyslyší ...

okoun

Pokladník
Bylo by to skvělé. Já bych s tím taky neotravoval tady, ale já kdybych se pokusil namapovat si textury, tak na Ukrajině přestanou jezdit tramvaje. :D

Krm

Začátečník
Mohu poprosit o pomoc. Stahnul jsem si 854.021 ale po spuštění OR při jízdě se mi zobrazí jen takto. Netuší někdo kde je chyba? 20210521_204217.jpg

Nahoře