Nové zvuky v OR

bob57_cz

Učitel češtiny
Hele, byla tu, je tu pořád, ale odkaz už je nefunkční (nebo aspoň myslím) zkus vlaakno s ARR;)
Hele hejle, znovu pro hlupáčka: Verzí OR s ARR mám více, pravděpodobně víc než ty a všechny tu uvedené byly veřejné. Ty ale máš problém s chápáním správného názvosloví, jak se ukazuje i v jiných vláknech, takže nerozumíš jednoduchému psanému textu. Nejlíp uděláš, když sklapneš krovky a zalezeš do kouta se stydět.

ASP

Cestující
Ahojte. Všimol som si, že v nových zvukoch chýba takmer celá sada pre 742.113. Sú tam len: 742.113_motor_mazani.wav,
742.113_motor_start.wav, 742.113_motor_stop.wav a ich vonkajšia verzia a taktiež chýba aj 740_houkacka.wav.

Meda

Pokladník
Zdravím,
mám dotaz na "kosmetickou úpravu" - jde změnit zvuk při snímání fota obrazovky ? U mne ve třech verzích OR, které používám, se ozývá krátké silné vrčení.

Dan J.

Strojvedoucí
Ahoj. A co ti na tom vadí? To je zvuk OR upozorňující, že byl uložen obrázek na disk. Mně osobně ta půlsekunda vůbec neobtěžuje.

Josef Vogeltanz

Vlakvedoucí
Zdravím,
mám dotaz na "kosmetickou úpravu" - jde změnit zvuk při snímání fota obrazovky ? U mne ve třech verzích OR, které používám, se ozývá krátké silné vrčení.
Přinejmenším se už nějakou dobu pracuje na příjemnějším zvuku:

U2020.11.28-1951Open Rails Code Bot
2020-11-28 19:51:27

Automatic merge of X1.3.1-263-g7abeb7d51 and 9 pull requests

Pull request #79 at 7d9f14be8: Update version calculation for new unstable versions
Pull request #230 at 5a3282e6e: Work in progress Monogame migration
Pull request #292 at 6e726e41f: SignalScript parsing reports unnecessary exceptions
Pull request #293 at b3f6c5273: Further TCS handles to get signal data and to set sound events
Pull request #300 at add3be214: Brake pipe overcharge
Pull request #310 at da05074ac: Russian translation update
Pull request #312 at 1105d89ae: Some locomotive related TCS script hooks, see https://blueprints.launchpad.net/or/+spec/locomotive-related-tcs-hooks
Pull request #314 at ae448e369: Play a standardized, pleasing sound when taking a screenshot
Pull request #316 at 01924afba: add webpage learn > physics

okoun

Pokladník
Zdravím, rád bych se zeptal, co je špatně, když mi 850/851 pořád "odlehčují"? Co 5 vteřin zvuk odlehčení a po chvíli je to dost otravné. Co dělám špatně prosím? Děkuji předem za pomoc.

brejlovec

Cestující
Zdravím všechny. Nevím jestli to píši do správného vlákna ( nechtěl jsem zakládat nové ), ale mám prosbu. Nevěděl by někdo kde se dají sehnat zvuky pro vozy MMP ze stránek https://sites.google.com/site/btsim02/orts? Info u vozů odkazuje na stánku train-sim.ro, ale tuto stránku nelze nalézt. Předem moc dík

Nahoře