Aktivity pro OR Dan J.

Po této zkušenosti s Danem, mohu říci , že je lepší si pro každou aktivitu nahrát zvuky zvlášť :) je to sice náročnější , ale výsledek stojí za to :)

Dan J.

Strojvedoucí
Takže objasněno, nejprv se musí udělat všechny písemné zprávy, až pak ty obsahující wav.soubory, mně to někdy šlo i na přeskáčku, ale prostě pak to lehlo.

Dan J.

Strojvedoucí
plagátek.jpg
Vážení kamrádi a "pařani" mých aktivit.
Do rukou se vám dostává moje první aktivita pro OpenRails s namluvenými rozhovory v aktivitě a samozřejmě svým dynamickým počasím. Taktéž jsem ve své tvorbě aktivit pozapomněl na konkurenci českých drah. Takže si projedete celou trasu spoje Regio Jet a to nejprve služební vlak 1003 z Prahy Smíchova do Prahy hlavního nádraží a pak už expres 1003, který veze cestující z Prahy do slovenských Košic, kde soupravu odstavíte. Aktivita se odehrává v jarní páteční den roku 2019. Všechny zápletky v aktivitách jsou smyšlené a nejsou dle skutečnosti. Taktéž rozhovory v aktivitě a scénář není dle 100% fungování na železnici, je to jen hra a je si ji třeba užít.

Přeji příjemnou a ničím nerušenou jízdu.
Dan J.​

Režie, scénář, střih a zvuk mluvených zpráv:
Daniel Jureček

Technická spolupráce:
Adam "Howky" Kunčík

Hrají:
Dispečer Regio Jetu Bratislava
- Samuel Alexander Jendrušák
Posunovač Košice - Peter Kratochvíl
Posunovač Krompachy - Imi Janočko
Stavědlo Košice - Filip Lyko
Stevardka Regio Jetu - Petra Pabišková
Strojvůdce Regio Jetu - Daniel Jureček
Strojvůdce přípřeže Regio Jetu - Marek Škoro
Vlakvedoucí Regio Jetu - Josef "Alcapone" Karlec
Výpravčí Krompachy - Lenka Gregová
Výpravčí Margecany - John Railman
Výpravčí Praha Smíchov - Jan Jaroš

Vyzváněcí tón mobilního telefonu:
SALAMANDRA
, CD Imperatus, skladba: Victorius

VELKÉ PODĚKOVÁNÍ PATŘÍ VŠEM, kteří se na této aktivitě podíleli.

Aktivitu stáhnete zde:
http://www.mojevlacky.cz/

Icik

Provozní technik
Ahoj Dane, zrovna jsem aktivitu rozjel. Ty hlášky vytváří neskutečnou atmosféru! Vyjel jsem z Prahy bez problému.

Ondris

Začátečník
Hoši čau, jede už někdo Regio Jet? Nebo vám to před odjezdem z Prahy spadne?
Ahoj. Mě se to stálé nedaří rozjet. PC mám dost slušné, abych to rozjel. Vse běží až do odjezdu ze Smíchova. V čase 7:29:10 mi to spadne a vyhodí hlásku. Vozy jsem stáhl, ale je možné, že jsem něco přehlédl.

Nahoře