Aktivity pro OR Dan J.

Dan J.

Strojvedoucí
Tak než se udělá update ČD 844, pro aktivitu, která je zatím jen trasou ráče. :p Než Tax umístí trať Ztracená Old po dalších update pro OR, pro kterou je hotová taky aktivita a než mi Pikku dodělá úpravy pro "prkeňáky, další hotová aktivita pro DVK, dovolím si vypustit ven tohle minidílko:
Os 23108 plagat2.jpg
Jaro roku 1980. Nacházíte se na osobním vlaku do stanice Kamenný Újezd, který jede po vedlejší trati, přes stanici Huhřice, kde končí úzkokolejka z Lopovic. V Kamenném Újezdu objedete soupravu a vrátíte se zpět do Netomic, kde aktivitu zakončíte krátkým posunem ve spolupráci s "topírenským", který vám s mašinkou ČSD T211 při posunu pomůže.

POZOR!
V aktivitě padají nevhodná slova! Určitě se nebudou lidi v práci bavit jako naučný slovník... Aktivita tak není vhodná pro děti mladší 12-ti let, starší už vše znají ze základní školy, nebo od kamarádů, takže není co zkazit... :)

Stahovat můžete zde: www.mojevlacky.cz

Přeji příjemnou a ničím nerušenou jízdu.
Dan J.​
 

Dan J.

Strojvedoucí
Bude to 50 let, co byla zkrácena jedna trať o jednu stanici, kde byla zastavena doprava 5. 4. 1970, koleje byly sneseny až o 11 let později (1981) a při této příležitosti vyjel na tuto trať jeden zvláštní vlak a to Os 1684 v neděli 5. 4. 2020. Kdepak asi? Aktivita je fikcí a malým výletem do budoucího roku.
50_let_OP-Ben_001.jpg
 
Nahoře