Aktivity pro OR Dan J.

Dan J.

Strojvedoucí
Ještě dolním a prozradím, aktivita měla mít původně 3 díly:
1) Znojmo - Vršovice
2) Vršovice - Tábor a dá li Bůh někdy Budějovice a Plzeň :)
Tyto dva díly se spojily v jeden, díky přespůlnoční jízdu v OR, poněvač jsou na jdené trati a to BP.
No a v poslední řadě díl 3., tedy nyní 2.:
2) Praha Vršovice - Ústí nad Labem a Cheb a to na trati 321 (tohle je zatím jen na papíře)

dvacka

Průvodčí
A Dane, pojedeš to aspoň v kuse celý den? :) :D
Jinak když si představím, kolik mi zabere času byť jen čtyř hodinová aktivita, tak tě obdivuji. Za toto teda klobouk dolů :)

Dan J.

Strojvedoucí
V kuse určitě ne, ;) Každopádně, je to hra a já dělám aktivity tak, aby právě nebyly jena na jednozátahové svezení a taky i posunů ve stanicích je docela dost, takže věřím, že když to někdo pojede podruhé, určitě narazí na něco, co předtím přehlídl. Když jsem si koupil remeak Mafie, taky jsem to nejel celé najednou, i když vlastně skoro jo... :) Ale v případě téhle aktivity je asi nutnost, sem tam přerušit a nahrát, v jednom celku se určitě tu a tam buou ztrácet objekty.
Report II:
vyskov report.jpg
Jsem hlavně zvědavý na přelom přes půlnoc a jen doufám, že jak se mi to stává, bude někde ke konci aktivity chyba... :p

Dan J.

Strojvedoucí
Tak jsem zase o kousek dál a zatím to vypadá, že vše jede korektně:
trebova report.jpg

No a když už se "mrcasím" s touhle aktivitou... Napdá mně, trochu rejpnout... :p Když už nic, tak fakt chybí do souprav 943jka v najbrtu a vím, že je komplet hotová. Nevím, kdo ji skinoval, už si to fakt nepamatuju, ale když už mám vydávat takovéhle aktivity, co kdyby autor skinu vyšel vstříc a pustil tu 943jku ven? Jen takové popíchbutí... :)
943.jpg

Brejle, a tramvaje typu X6X v najbrtech nahradím, těch je jak sr..ek, ale do souprav 843+043 tam se nedá nacpat nic a nic ani není, jen ten krémovo červený do Vrbama. Tak co na to autor skinu...?

Luke19

Začátečník
Tak jsem zase o kousek dál a zatím to vypadá, že vše jede korektně:
Zobrazit přílohu 28646

No a když už se "mrcasím" s touhle aktivitou... Napdá mně, trochu rejpnout... :p Když už nic, tak fakt chybí do souprav 943jka v najbrtu a vím, že je komplet hotová. Nevím, kdo ji skinoval, už si to fakt nepamatuju, ale když už mám vydávat takovéhle aktivity, co kdyby autor skinu vyšel vstříc a pustil tu 943jku ven? Jen takové popíchbutí... :)
Zobrazit přílohu 28647

Brejle, a tramvaje typu X6X v najbrtech nahradím, těch je jak sr..ek, ale do souprav 843+043 tam se nedá nacpat nic a nic ani není, jen ten krémovo červený do Vrbama. Tak co na to autor skinu...?
Jakožto autor zde uvedeného skinu na screenu můžu upřímně napsat, že se skin ven určitě nechystá a ani v brzké době chystat nebude. Jednak nároky na kvalitu už jsou trošku jinde a druhak je tu mnohem více zdatnějších skinařů..

A další věc když už tu jak autor aktivit(y) píše taky si dovolím taky jedno takové malé popíchnutí.. Když už věnuje tolik času tvořením aktivit a kolikrát i vytvářením skinů vozů z dob minulých, tak mu určitě nic nebrání v tom až to situace dovolí nějaký ŘV vůz buďto sám nafotit nebo někoho oslovit o pořízení fotodokumentace a nějaký kousek sám naskinovat.

Dan J.

Strojvedoucí
Skvělé, takže každý na svém písečku jo? Raději se budu vymlouvat, že je skin poplatný době a držet jej super. Tvoje odpoběď, ať si jej nafotím a naskinuji sám, je jako když ti napíšu dělej si sám aktivitu a postav trať. Hoši tohle je přístup a spolupráce jak stehno, hold dnešní generace mlaďasů...

Klokan 35

Hradlař
Jakožto autor zde uvedeného skinu na screenu můžu upřímně napsat, že se skin ven určitě nechystá a ani v brzké době chystat nebude. Jednak nároky na kvalitu už jsou trošku jinde a druhak je tu mnohem více zdatnějších skinařů..

A další věc když už tu jak autor aktivit(y) píše taky si dovolím taky jedno takové malé popíchnutí.. Když už věnuje tolik času tvořením aktivit a kolikrát i vytvářením skinů vozů z dob minulých, tak mu určitě nic nebrání v tom až to situace dovolí nějaký ŘV vůz buďto sám nafotit nebo někoho oslovit o pořízení fotodokumentace a nějaký kousek sám naskinovat.
Jako vtip dobrý a teď tu druhou o karkulce :D

Dan J.

Strojvedoucí
Já tě nechci obviňovat, že né, buď jsi si změnil nick, nebo se pletu možná a pletu a to se potom omlpuvám. A víš jak to poznám? Kdo dělal fotky na tenhle skin 943? To totiž vím 100%.

Dan J.

Strojvedoucí
Jo fotky dělal DeadFish.. A co??
A nic... Jen jsem chtěl vědět, jestli jsi to dělal ty, nebo se tu někdo za autora vydává. Takže za tohle se omlouvám.
Ale...
Nechápu, proč tady píšeš, že když už dělám aktivity, tak ať si to naskinuji sám, stačilo napsat, že se ti tvůj výtvor nelíbí a proto jej nechceš vydat a tečka. Já nerýpal do tebe, ale do toho, že chybí vozidla do trainsetu, která nahradit nejdou a je jak pěst na oko mít v soupravě 843 + 043 v Najbrtu a 943 postaru. A k téhle tvoji odpovědi "udělej si sám" (na kterou jsem docela alergický), tak i ty by jsi neměl na co ten skin udělat, nebo jo? Model jsi nevytvořil ne. :) Jezdil by jsi po čem, kdyby ti tohle napsali autoři tratí? Takže uznej sám, že tohle popíchnutí z tvoji strany zrovna košér nebylo.

Vrbam

Pomocník strojvedoucího
Fotky na 943 v najbrtu a 043 červenokrémové a najbrt (depo Liberec) jsou, ale modeláři došli.

Luke19

Začátečník
No protože se s tím prsí vláčkař na YT, asi se bude 025-9 v najbrtu i s neveřejnou kabinou povalovat někde na uložto.
Když myslíte že to na uložto bude brát Vám to nebudu k těmto skinům i modelům má přístup opravdu jen hrstka lidí a ty můžu napočítat na prstech jedné ruky.. ;)

Nahoře