Aktivity pro OR Dan J.

Dan J.

Strojvedoucí
Ahoj a hned se dostávám u vydání aktivity do problému, to je to co jsem psal. Aktivita Os 3510 a 3511, s ČD 742 od Jacka, ano eng jede pod OR CZ, ale kabina? Tu mi poslal opravenou Icik a co teď? Mám ji přiloýit k aktivitě? Pro OR CZ nikde ke stažení není a stará z MG nefunguje, jsou tam díry v kapotách. Tak co teď s tím... ?
 

Icik

Průvodčí
Tak tu úpravu cvf dej k aktivitě k dispozici. Ten kdo jede na původním OR, ji upotřebí také. Funguje v obou verzích.
 

Dan J.

Strojvedoucí
JJ, dal jsem tam celou kabinu a už se pomalu pracuje na ReadMe, pokud vše dobře půjde během týdně odešlu k vydání.
 

Dan J.

Strojvedoucí
Já se z těch win10 fakt poseru! Tak teď nevím co mám dělat. Dnes aktualizace dufultního antiviru win defender a on ta svině začal mazat soubory ace ze složek modelů, kur..a a co teď s tím, nejdem programátor a anitivirák potřebuju, jsem na netu a bez ochrany by to byla sebevražda... Zatím jsem dal obnovit a je to zpět, ale to abych byl furt ve střehu a sledoval historii v antiviráku.
vin defender.jpg
A nechápu, proč mi tam hlácí trojana, když třeba BI je můj skin a ty textury ani nemám stáhlé z netu...
 

dvacka

Průvodčí
a anitivirák potřebuju, jsem na netu a bez ochrany by to byla sebevražda...
Ahoj Dane,
já funguji celý život bez antiviru na PC a jsem spokojen. Svojí blbostí jsem si jako malý kluk stáhl nějakou čínskou RPG hru a poslal si do PC trojáka, jinak od té doby nic a to už tak bude cca 10 let. Jednou jsem udělal to, že jsem si koupil Avast. Když jsem viděl, jak mi to zpomaluje PC, tak ještě v placené lhůtě letěl z PC do koše :D

Ale viděl bych ten tvůj problém na nějaký bug u Microsoftu. Zkus antivir přeinstalovat nebo počkat na nějakou aktualizaci. :)
 

nytek23

Začátečník
V PowerShellu spustit jako admin:
Kód:
Add-MpPreference -ExclusionExtension ".ace"
To vyřadí soubory .ace z kontroly defenderu.
 

Gregorow

Začátečník
I wish you a nice evening! I would like help asking how to download the Rekreační vlak 1969_70 task created by Dan or from where it is not available from the Moje vlacky website. At least I can't download it. Has it already been removed? Thank you in advance for your answers.
 

Josef Vogeltanz

Vlakvedoucí
V PowerShellu spustit jako admin:
Kód:
Add-MpPreference -ExclusionExtension ".ace"
To vyřadí soubory .ace z kontroly defenderu.
Díky. Měl jsem stejný problém jako Dan. Defender začal náhle některé textury označovat jako zavirované a rovnou zahazovat:

hrozba.JPG

Patrně nějaký bug Windows Defenderu, probírá se to v mnoha diskuzích na netu.
 

Dan J.

Strojvedoucí
Os3510_GVD2004-5.jpg
Krásný jarní den roku 2005, i přes nádherný den, na osobáku z Olomouce lehl "Krokodýl" ČD 851, takže vlak přebral "Kocour" ČD 742 coby záloha, na konec soupravy byl ze zálohy přišibován vůz ČD BDix a vy povezete osobák do cílové stanice Olomouc a pak zpět do Krnova, kde obrat vlaku končí, takže odstavíte vozy a zatáhnete do depa.

Podrobnosti k aktivitě zde.

Přeji příjemnou zábavu. Dan J.​
 
Nahoře