Aktivity pro OR Dan J.

Frosty

Pokladník
Takový eng simulator vyřadí a nenačte. Má tam AI verzi.
Msts ho vyřadí ale nejsem si jistý zda OR.
@Dan J. Naštěstí mě tento nešvar netrápí když vím že jsem OS a mám hlášku že mám stavět všude nebo vím kde dané OS má stavět. Ale jsem rád že mohu vypnout WD. Až budu doma hned tuto verzi vyzkouším
 

Dan J.

Strojvedoucí
Naštěstí mě tento nešvar netrápí když vím že jsem OS a mám hlášku že mám stavět všude nebo vím kde dané OS má stavět.
Ale trápí, poněvač má osobák díky nástupu cestujících nabírat zpoždění a je hned malér, poněvač se aktivita nechová korektně a hráč bude všude skoro o 7 - 10 minut dřív.

Pánové, měl bych dotaz, odkud z Malešic vyjíždí pošta směr Pradubice a Ostrava? Rok 2011, Nex 55055
 

Dan J.

Strojvedoucí
Ahoj, prosím vás, našel by se někdo zkušený ladění pro OR, kdo by kouknul na vozy České Pošty Gbkkqs a lokomotivy ČDC 163 036-7?. 11 vozů a při rozjezdu z malešic na 10% během chvilky 80 km/h a mašina má stále rezervu k zrychlení, rozjezd mi přijde jako při startu F1. Pokud někdo pomůže, pošlu mu mašinu i vozy, které mám v trainsetu. Eng pro OR jsem si naklonoval z ČDC 163.259-5 pro OR.
001.jpg
Dan
 

Frosty

Pokladník
Ale trápí, poněvač má osobák díky nástupu cestujících nabírat zpoždění a je hned malér, poněvač se aktivita nechová korektně a hráč bude všude skoro o 7 - 10 minut dřív.

Pánové, měl bych dotaz, odkud z Malešic vyjíždí pošta směr Pradubice a Ostrava? Rok 2011, Nex 55055

Teď si nejsem jistý ale i když pod F10 nezobrazuje stanice ale ty v ní zastavíš tak ti běží odpočet času pro nástup cestujících. Tudíž to spozdeni naberu
 

Acatus

Provozní technik
Ahoj, prosím vás, našel by se někdo zkušený ladění pro OR, kdo by kouknul na vozy České Pošty Gbkkqs a lokomotivy ČDC 163 036-7?. 11 vozů a při rozjezdu z malešic na 10% během chvilky 80 km/h a mašina má stále rezervu k zrychlení, rozjezd mi přijde jako při startu F1. Pokud někdo pomůže, pošlu mu mašinu i vozy, které mám v trainsetu. Eng pro OR jsem si naklonoval z ČDC 163.259-5 pro OR.
Předpokládám, že tam máš ty Zetky ložené? tedy jedna 35 t... pak by ti měla hmotnost vlaku lítat kolem 385 t s mašinou 470 tun (koukni na Shift F5). Jestli tam ale máš prázdné, tak pak ti to táhne 165 tun, což je nic. Zkoušel jsi na to dát jinou loko? A ano, 55055 jezdil do Ostravy na hlavní (teď jako 60055) a manipuluje v Pardubicích a Olomouci (Třebová se dělala spíše dříve nebo tím dřívějším párem, teď nevím), Vmax 100 km/h.
 

Dan J.

Strojvedoucí
Ahoj, tak první obrázky z testu aktivity Nex 55055, GVD 2011 na trati 321 (obtázky v noci zesvětleny v graf. programu):
Nex 55055_001.jpgNex 55055_002.jpgNex 55055_003.jpgNex 55055_004.jpgNex 55055_005.jpgNex 55055_006.jpgNex 55055_007.jpgNex 55055_008.jpgNex 55055_009.jpgNex 55055_010.jpg
 

Dan J.

Strojvedoucí
Zase samé noci. Těch jsem si užil v reálu dost. Jezdí to vůbec někdo?
A jak cheš udělat poštovní vlak? V OR dokonce jen jedna možnost Nex 55055 GVD 2011, poněvač ostatní jedou přes půlnoc, ale v klidu, Praha - Třebová noc, Třebová - Zábřeh už skoro světlo a dále do Ostravy ráno světlo. Proto jsem tu aktivitu zařadil do letního počasí. Mimochodem, jedinou aktivitu poštovního vlaku jsem jel kdysi ještě v MSTS snad v roce 2008 +/- a byla tuším od Tomese. (samozřejmě taky v noci a tušim za deště :p)
A ještě možná pár německých kolegů, kteří vydávají moje aktivity přeložené do jejich jazyka... :):):)
 

Dan J.

Strojvedoucí
Aktivita poněkud skutečná, někdo řídí mašinky a já zase tohle. Zachyceno při pracovní svačince. :) :)
dan prace.jpg
 
Nahoře