Aktivity pro OR Dan J.

Gregorow

Začátečník
Dear Dan J.! I want to ask you for help. I wanted to play the BP cn Os 24565 task you created, but there was a problem right at the beginning. At the departure station (Brno hl.n.) I am waiting to start, meanwhile a passenger train with the sign Os 4811pro Os 4836 arrives in front, which should arrive on one of the tracks to my right, but it doesn’t. He stops in front of the detour and waits. It goes nowhere, neither forward nor backward. Do you have any idea what could be wrong?
Thank you in advance for your help!
 

Přílohy

  • Open Rails 2021-03-20 03-17-25.jpg
    Open Rails 2021-03-20 03-17-25.jpg
    673.3 KB · Zobrazeno: 24
  • Open Rails 2021-03-20 03-17-59.jpg
    Open Rails 2021-03-20 03-17-59.jpg
    359 KB · Zobrazeno: 23

Dan J.

Strojvedoucí
Ahoj Gregorow. Nevím, co může způsobit, že traffic do stanice nevjede, aktivita byla tvořena pro předchozí aktualizaci tratě BP a nevím, zda nedošlo k nějaké anomálii v návěstidlech, mám teď rozděláno jinde a prověřovat aktivitu budu až dokončím chystanou novou.
 

Dan J.

Strojvedoucí
Tak v aktivitě Modrý portugal se blížím do finále a jako třešnička na dortu, odjezd historického vlaku z Tábora do Behcyně:
001.jpg002.jpg003.jpg

Jo, kdyby se tak Zbyněk hecnul a tuhle trať postavil, mohli bychom prohnat mraky vozidel, které nám stojí ve virtuálním depu. Ale je to jen zbožné přání, vím, že má Zbyněk spousty práce s úseky z dob minulých a já mu to moc neusnadňuju. :)
 

Marin2

Cestující
Tak pevný nervy, a těšíme se na výsledek. Nejvíc tedy můj prcek, který si bůhví proč oblíbil právě zamračené... Takže až dvakrát denně to tu musím kontrolovat, jestli už to náhodou není venku..:)
 

Dan J.

Strojvedoucí
Ahoj a děkuji.
Hned tak to nebude, protažení přes půlnoc přineslo spousty práce v neznámých vodách. Ale je na 100% hotovo Znojmo - Vršovíce se vším všudy.
 

Plexi

Signalista
Ze Znojma do Tábora? To už by snad bylo lepší jet na Jihlavu a odtud přes Jindřichův Hradec a Veselí nad Lužnicí :D
 
Nahoře