Aktivity pro OR Dan J.

Dan J.

Strojvedoucí
Co se ti nezdá? Zas takové dělo nemám. :) Jinak jsem dneska poslal správci straánek opravené soubory wag pro ČDC Sggnrrs, vše funguje jak má a editor taky nepadá.
 

Dan J.

Strojvedoucí
Tak 2. část aktivity uatím bez vozů ve stancích hotová a já jdu chystat vydání 1. pro BP. Tady je zbytek obrázků a ty už jsem nezesvětloval, poněvač se rozednívá:
vin_030.jpgvin_031.jpgvin_032.jpgvin_033.jpgvin_034.jpgvin_035.jpgvin_036.jpgvin_037.jpgvin_038.jpgvin_039.jpg
 

Dan J.

Strojvedoucí
vin_040.jpgvin_041.jpgvin_042.jpgvin_043.jpgvin_044.jpg
Modrý portugal dorazil do cílové stanice Cheb:
vin_045.jpgvin_046.jpg
Souprava při obratu ve výtažné Cheb:
vin_047.jpgvin_048.jpg
Lokomotivy 749 před posunem k točně:
vin_049.jpg
 

Dan J.

Strojvedoucí
A zatím co hráč čeká v "Bardotce" na svoleni k posunu k točně, od soupravy odstupuje taky 750ka ovládaná OR:
vin_050.jpg
Mašinky se u točny setkají:
vin_051.jpgvin_052.jpg
 

Dan J.

Strojvedoucí
V prvním díle Modrého Portugala potkáte několik návaznách historických vlaků:
Hned ve Znojmě. Historický vlak OBB: Znojmo - Ratz - Wien:
hist01_Znojmo-Ratz.jpg
V Břeclavi. Historický vlak OBB: Břeclav - Wien:
hist02_Breclav-OBB.jpg
V Šakvicích. Historický vlak Hustopeče - Šakvice - Břeclav - Bratislava:
hist03_Sakv-Brat.jpg
V Zábřehu na Moravě. Historický vlak: Zábřeh na Moravě - Šumperk - Olomouc:
hist04_ZnM-Sump.jpg
A v Chlumci nad Cidlinou hned dva vlak na okružní jízdě Jičín - Chlumec - Jičín:
hist05_Ji-CHnC-Ji.jpg
hist06_Ji-CHnC-Ji.jpg
 

Dan J.

Strojvedoucí
Málem bych zapoměl na dva vlaky, díky tomu, že se aktivita natáhla, úplně mi vypadly, takže:
Historický vlak Brno - Hvlbrod - Čerčany - Praha, který vým předá v Čerčanech jeden lůžkový vůz a loko 464.0:
hist07_BR-HB-Cerc-PHA.jpg
Hitorický osobák, Tábor- Bechyně:
hist08_Tab-Bech.jpg
 

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
Dane, Tobě tam ta návěstidla extrémně moc svítí. Abys nepřepálil žárovky. Zkontroluj si napájecí napětí. Přece víš, že nejsou k dostání po celosvětové Covidové krizi. :) Ale jinak pěkné obrázky. Já je měl dnes naopak podžhavené, než jsem srovnal napájení v nastavení MGI.
 

Dan J.

Strojvedoucí
Dane, Tobě tam ta návěstidla extrémně moc svítí.
Jedna příčina je zesvětlení nočních obrázků, ale i tak, psal jsem to i Icikovi. Ve dne jsou ty barvy vidět špatně a v noci moc, upravovat pokaždé sigcfg dat je nanic, navíc po aktualizacích to bude zase vše zpět.

Takže jinak, vážení pánové, kamrádi a příznivci mých aktivit, na webu: http://www.mojevlacky.cz/ právě vyšla moje snad největší aktivita, jakou jsem vytvořil v jednom kuse:
Vin001.jpg
Vše potřebné najdete v Read Me u aktivity. Přeji příjemnou jízdu.
Dan.
 

Dan J.

Strojvedoucí
Dane, kudy jedeš Tábor - ČB - Plzeň?
To by jsi chtěl vědět viď? :) No přeci na trati BP, ale vážně, samozřejmě aktivita končí v Táboře, ale na plagátu k akci by byla celá trasa vlaku. (co kdyby jsi se někdy hecnul...) Na 321 je 2. díl Praha - Cheb, ten je zatím komolet, ale bez vozů ve stanicích a písemných zpráv.
 

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
Tak to jsi mne dostal. Ale nevadí. Až hráč přijede do Tábora, hláška "výluka na trati, dál do Plzně náhradní autobusová doprava. Autobusy jsou před nádražní budovou".
Já si takhle pamatuji výluky na Hradeckých jednokolejkách. Měli málo autobusů, cestujících moc a my lokomotivní četa jsme se do autobusu, než jsme odstavili a zajistili vlakovou soupravu, už nevešli. Tak povídám, "je to sice pěkné, že dojedete na další nádraží k vlaku, ale kdo vás odveze dál, když tam nebude strojvedoucí s mechanikem?" Tak se lidi v autobusu víc zmáčkli a nalepení na dveře jsme zdrávi dojeli. :)
 

Dan J.

Strojvedoucí
Ahoj, prosím vás, nevíte kde stáhnout úpravu kouře pro parní mašinky do OR? Dieselsmoke mám, ale pro páry nemohu najít, kde ten soubor byl.
 

Dan J.

Strojvedoucí
Ahoj, chtěl bych se pozeptat, jak zastavovaly osobáky v roce 2004 z Olomouce a do Olomoce v Miloticích nad Opavou? Za přechodem přes koleje, nebo před? V obou případech stojí vzadu 810 OKDD do Vrbna pod Pradědem a odjíždí vždy až po odjezdu obou osobáků.
 
Nahoře