Jak vytvořit aktivitu

Venny

Provozní technik
Aha, tak problém byl nakonec někde jinde než novátorském tvoření aktivit... :rolleyes:
PS: Místo "jinde" si dosaďte, co sami chcete.

AdamS

Cestující
Ako tak čítam, Vítek používa rovnaký princíp tvorby aktivít, aký používam ja. Nastaviť traffic nie je až taký problém, s tým by som vedel, v prípade záujmu, poradiť. Nie je to ani o časovej náročnosti, pokiaľ chcem aktivitu, tak ju vytvorím tiež za jeden deň a presne systémom "šablón" a ctrl+c/v. Je to o nastavení a zvyku, kto už sa raz naučil na tento spôsob, bude si ho zastávať a platí to aj opačne. Viem o čom píšem, pretože tvorím na notebooku (s nevysokým výkonom) a skúšal som aj EA MSTS, s ktorým som mal veľmi závažné problémy. Preto som zišiel z kratšej cesty, možno jednoduchšej, ale v danom momente som ju vyhodnotil ako zložitejšiu. Rozhodne však tiež odporúčam začínať na menších tratiach, kde je jednoduchšie naučiť sa manipulovať s trafficom. :)

Ako tak čítam, Vítek používa rovnaký princíp tvorby aktivít, aký používam ja. Nastaviť traffic nie je až taký problém, s tým by som vedel, v prípade záujmu, poradiť. Nie je to ani o časovej náročnosti, pokiaľ chcem aktivitu, tak ju vytvorím tiež za jeden deň a presne systémom "šablón" a ctrl+c/v. Je to o nastavení a zvyku, kto už sa raz naučil na tento spôsob, bude si ho zastávať a platí to aj opačne. Viem o čom píšem, pretože tvorím na notebooku (s nevysokým výkonom) a skúšal som aj EA MSTS, s ktorým som mal veľmi závažné problémy. Preto som zišiel z kratšej cesty, možno jednoduchšej, ale v danom momente som ju vyhodnotil ako zložitejšiu. Rozhodne však tiež odporúčam začínať na menších tratiach, kde je jednoduchšie naučiť sa manipulovať s trafficom. :)

Takže víš vytvořit aktivitu v OR, aby Ti jely vlaky podle časového harmonogramu, který zadáš do Timetables?
Můžeš to více rozvinout?
Veškeré aktivity, které jsem dělal v Microsoft simulátoru v exe tools mně pak fungují u všech českých anebo slovenských tratí v OR.

Jakmile tam mám trať CMK z Polska, tak mám po vytvoření klasické aktivity, nesoulad v časových intervalech ve stanicích anebo rozhozené časy dojezdů vlaků v trafficu.

Takže musím přes Timetables? Není jiná možnost? V Timetable nejde nahodit autopilot a nelze přejít do protijedoucího vlaku. Pokud ano - můžeš napsat krátký stručný návod na vytvoření aktivity v OR s tarfficem?

Díky za radu

Radek7777

Nahoře