Chybějící koleje a grafika trávy na trati "Kladské pomezí"

Marky

Začátečník
Ahoj, na trati "Kladské pomezí" se mi nezobrazují žádné koleje ani grafika trávy. Kdyby mi zde nějaká dobrá duše hodila odkazy na stažení, byl bych rád.
20170102195123_1.jpg 20170102195052_1.jpg 20170102195123_1.jpg 20170102195052_1.jpg

Marky

Začátečník
TOHLE PÍŠOU:

Dnešním dnem vydávám trať A_Kladské pomezí. Ve výstavbě zůstává jeden traťový úsek a to Jaroměř - Trutnov Poříčí mimo.
Aktualizace tohoto úseku bude cca v únoru, březen 2017.
Poděkování patří Vlastikovi.
- opravil či upravil na mnohých místech databázi na trati Tyniště n.O. - Meziměstí - Otovice z.
- zatrolejoval žst. Týniště nad.Orlicí
- vytvořil pro tuto trať dva typy nových návěstidel, která ještě nebyla prezentována
- vytvořil pro všechny stanice a zastávky tabule ( CED_506)
-vytvořil místo zastavení ( stop point), který se váže na nástupiště

Vše už je zapracované v CD_Addon

Trať nainstalovat do Routes, CZ_OBJECTS nakopírovat, asset Milva nakopírovat do Assets.
V CZ_objects, potažmo v signals/CD jsou už zapracovaná všechna návěstidla, u kterých jsem zvyšoval počet linků
i nová návěstidla od Vlastika.

jan251

Začátečník
Může mi někdo,prosím Vás pěkně,prozradit,kdo tuto trť vytvořil,kde je na ní nějaký odkaz,či kde se dá sehnat ? Já o ní nikde nenašel ani zmíňku,tedy kromě tohoto vlákna. děkuji za odpověď.

Zdravím,mám stejný problém,chybí mi koleje od mostu zaTýništěm až po Bolehošť .Za radu jak trať zkompletovat dík.latich

Nahoře