Padání MSTS kvůli více mapám

Sam_CZ

Začátečník
Hoj ;)
Vím že budu vypadat jako vůl,ale mám problém a nikde jsem nenašel odpověď ;)
Když si do MSTS nainstaluji Trať 321 tak bez problému funguje ;) ale nesmí být ve složce ROUTES další tratě :D :(. Tím pádem nemohu hrát v MSTS více traťí :( a strašně rád bych si zahrál 310 ale hned jak jsou ve složce 2 tratě tak hra hned spadne :( Prosím o pomoc.Díky ;) s pozdravem SamŘ

PS:Omlouvám se za chyby :(

dem

Strojvedoucí
Trať 321 to má v readme aj napísané. Má svoj global a neznesie sa s inými traťami....Takže je nutno si urobiť viac adresárov global a route a manuálne si ich prehadzovať podľa toho čo chceš hrať.

Sam_CZ

Začátečník
A mohl by jste mi prosím poslat foto návod ? :D nějak vás nechápu,umím s pc ale s MSTS ještě moc neumím. :( :D

poison

Pomocník strojvedoucího
@Sam_CZ
Asi nějak takhle...

sam.jpg

Trať, kterou hraješ je pojmenována Routes a její global se jmenuje Global, pokud chceš jezdit na jiné, musíš původní přejmenovat na Routesxxx a Globalxxx a tu co chceš brázdit musíš mít ve složkách Routes a Global. Chápenzí? :)

Sam_CZ

Začátečník
Jo ahá :D takže tu co chci hrát pojmenuju Routes a Global.A tu co nechci např Routes321 a Global321 :D chápu to správně ? :D.

Sam_CZ

Začátečník
Ok ;) tak děkuji všem za info ;) moc,kdyby něco tak ještě napíši ;) přeji Hezký zbytek dne ;).

Nahoře