Trať ZSR 191 - 193 pre OR

Icik

Provozní technik
Ty koleje jsou fakt luxusní. Jak je vyřešeno naklápění? Umožní TSRE naklopit koleje? Já mám za to, že naklápění přes OR vyžaduje i nějaké profily pro tyto koleje, jinak se zobrazí stará plochá kolej.
Jinak dobrá práce s tou trávou a vegetací vůbec!

Vidím, že ste si to všimli. S naklapaním to neviem skúšal som to v OR tak mi príde, že to náklapa ako ho to napadne a keď sa rozhodne naklápať tak pchá tam tu pôvodnú verziu s defaultnou textúrou. Ja by som počkal do kedy to OR nevyrieší, lebo súčastné riešenie sa mi zdá dosť nešťastné. Možno by sa dalo s tým vy drbať s posunutím pivotu na defaultnej koľaji trochu vyššie tým padom by sa ta koľaj posunula do nasypu alebo pod terren a tie finálne profily riešiť ako statické modely. To je len moja hýpoteza a riešiť sa mi to zatiaľ nechce, pokiaľ OR nemá túto vec dotiahnutú. dem nemál si mi ukázať túto stránku s tými koľajami.

Icik

Provozní technik
Možná by šlo udělat univerzální balík těchto kolejnic a přejmenovat je na původní názvy použitých kolejnic v jiných českých tratí. Pak jednoduše jen přepsat v adresáři s tratěmi.

Ono bolo by možne len potom je potreba robiť menšie úpravy s terrenom alebo inými objektmi, ktoré sú pod tými koľajnicami lebo tie prasce sú trošku nižšie ako default. Preto je aj dôvod prečo to mením len na tých úsekoch, kde sa s rekonštrukciou už nepočíta.

čo poviete na toto???. Ale TSRE a google sa rozhodol uz nespolupracovať a nevedel som to vyriešiť tak som oslovil chalanov na Elvas Tower. Dúfam, že tám budú mudrejší. Ale vzdialené kopce by mohli aj takto vyzerať funguje to aj v MSTS, sice kde to veľmi vidieť nebudeme lebo je nižšia viditeľnosť ale v OR to nôže vyzerať dosť dobré.
trat.jpg

Icik

Provozní technik
Že bychom se mohli orientovat i podle pohoří a vzdálených hor? :) To by bylo super.
Při jaké viditelnosti máš ty screeny?

Šnek

Vlakvedoucí
Já si dneska trať nainstaloval, ale bohužel při pohledu zvenčí, nemilosrdný pád. Zítra ještě budu koumat, co by to mohlo způsobovat.

Nahoře