Elektrické lokomotivy ŠKODA pro Open Rails z dílny Pikku Locomotive Works Inc.

nick200202

Cestující
Kdyžtak není problém, Vítkovi mohu zaslat foto na 202 ve stavu z r. 2013. Dělal jsem ji do RW, ostatně já jsem mu poskytl materiál na jeho dosavadní plecháče. Záleží jestli mi to autor fotek dovolí.
 

Pikku

Pomocník strojvedoucího
Jsem samozřejmě rád, že mám tak výkonné spolupracovníky. Zapomněl jsem do readme doplnit autora fotek, což se pokusím napravit v budoucnu. (Předpokládám, že fotograf a tvůrce textur pro RW Nick jsi ty, @nick200202 ). Koho by náhodou napadlo, že skiny mých plecháčů pro ORTS jsou stejné jako skiny @kiski ho plecháčů pro RW tak je to JEN proto, že vycházejí ze stejných fotek. Rozhodně to není o vykrádání jedněch nebo druhých textur. RW model co vytvořil @kiski má naprosto odlišné mapování a je zcela jinak řešen. Je to prostě tak, že pro dva simulátory vznikají ve dvou dílnách stejná barevná schemata pro dva různé modely. Ještě jednou díky kluci.
P.S.: Pro fanoušky ČSD se chystá i jeden polomáčený S499.02 .
 

bob57_cz

Učitel češtiny
Nevidím pořádně na tu střechu, ale připadá mi, že je tam zkrat od pístu pohonu. Nikde nevidím izolátor zdvihací tyče. :)
Schránka 01.jpg
 

Pikku

Pomocník strojvedoucího
Nevidím pořádně na tu střechu, ale připadá mi, že je tam zkrat od pístu pohonu. Nikde nevidím izolátor zdvihací tyče. :)
SAKRA! Dík za upozornění, samozřejmě tam ty isolátory původně byly, ale po různých záměnách a kopírování částí někam zmizely. Musím je vytahat ze starších záloh, tohle byl výborný postřeh, ušetřil mi hromadu zbytečné práce a čekání během exportu, děkuju. :eek:
 

Pikku

Pomocník strojvedoucího
Tak to je funny, protože všechny starší záložní kopie jsem už přepsal těmi novými, kde je sice poklop na střeše, ale zase tam zmizely ty isolátory. Budu to muset vzít ze střídavého předchůdce, tam to snad mám. V nejhorším si vzpomenu jak jsem zamlada modelařil a vymodeluji je znova. :D
 

Pikku

Pomocník strojvedoucího
Než si osuším slzy nad ztrátou dat, času, nad zbytečnými exporty a nad mojí nepozorností, zkusím zveřejnit (opět jen tak na náhodu) kompletní řadu šestikoláků. Dvojice 181, jedna 182 a dvojice 183 jsou připraveny na známé adrese. 181008 má LED světla a proto je součástí balíčku i definice světel v adresáři common.inc. Nějaké reklamní obrázky nakonec, testujte, jezděte, zkoušejte a pokud naleznete nějaké chybky tak samozřejmě hlaste - bude s nimi naloženo jako obvykle. Vyladění enginů má na svědomí opět @Josef Vogeltanz.
wip03.jpg
wip01.jpg
wip01.jpg
wip01.jpg
wip03.jpg
A ještě dodatek k řadě 242 - downloady jsem zatím odstranil, musím bohužel opravit i soukromé stroje, ten isolátor není už nikde. Je to ale jen otázka času, počítám i s tím, že ČD stroje budou v jednom balíčku a k downloadu budou najednou.
 

bob57_cz

Učitel češtiny
zkusím zveřejnit (opět jen tak na náhodu) kompletní řadu šestikoláků
Opravdu mají všechny na střeše dvě antény?
Navíc jako naschvál jsou všechny mašiny otočeny stranou, kde není vidět sběrnice s odpojovači a uzemňovačem.
 

Pikku

Pomocník strojvedoucího
Opravdu mají všechny na střeše dvě antény?
Navíc jako naschvál jsou všechny mašiny otočeny stranou, kde není vidět sběrnice s odpojovači a uzemňovačem.
Myslím, že to je všechno naklonované, takže s těmi anténami je to tak spíš podle oka. O těch odpojovačích se raději ani nezmiňuji. :oops:
 
Nahoře