Elektrické lokomotivy ŠKODA pro Open Rails z dílny Pikku Locomotive Works Inc.

Plexi

Provozní technik
#23
Já bych recyklované šestikolo, zvlášť v podobě současné (modré ČDC se zdvojenými světly i polomáčené se znakem ČDC) velmi přivítal.
 

Pikku

Vlakvedoucí
#26
No kluci, hlavně to nepřehánějte, zatím jsem nevydal ani 122 ani 242 :) A to jsem slíbil ještě upravit na nový standard ten PSŽ plecháček 242 262 a ostřím na velbloudy 130 ;) Chtěl bych moc poděkovat - @Pawlik mi poskytll model svojí 123 004 pro MsTS, kterou nikdy nevydal a ani nevydá. Takže možná ještě nějaké úpravy na 122 049 budou podle jeho modelu (který je rozhodně mnohem přesnější a věrohodnější než můj) .
 

dem

Strojvedoucí
#29
Pikku ako mi ty nedáš pokoj s krčmou, tak ja nedám pokoj tebe s týmy zberačmi :) Inak je to pekné... :)
 

Pikku

Vlakvedoucí
#33
Protože jsem oprávněně dostal za nevhodná střídavá smykadla co proto, vrátil jsem se pokorně na domácí stejnosměrný píseček. Zase si ale říkám, jestli nejsou čtyři nápravy málo, Antone Pavloviči ? Něco málo dalšího recyklátu z mojí dílny. Opět velké díky kamarádům modelářům, @Pawlik , @dem nebo @smejki za jejich pomoc a spolupráci. Stejně tak těm přátelům, kteří třeba chystají textury (@Dodo ) nebo ladí enginy (@Josef Vogeltanz ) . A nakonec svatá trojice ve hře ;) . Nedodělků si nevšímejte, jedná se samozřejmě o rozpracované stroje.

181.jpg 182.jpg 183.jpg
 

Plexi

Provozní technik
#34
To ČDC je nádhera! o_O Bohužel již je to minulost, ačkoliv teprve nedávná (poslední číslo v tomhle laku - 115 - dojezdilo myslím někdy minulý rok).
 

dem

Strojvedoucí
#38
Nemá......Rozdiel je len v prítlaku a v obložení. Aj to nie stále. Používa sa kerametal a uhlík. No dnes už len uhlík na oba systémy...
 

kiski

Cestující
#39
@Tax: ja som mu tie zberače ale ponúkal práve pre striedavky...:) Narážal som na prvú vetu v Honzovom príspevku, kde píše, že "oprávnene dostal za nevhodná smykadla". Preto som mu ich ponúkol. Aj keď to samozrejme nevyvracia príspevok od Milana.
 
Nahoře