Aktivity Bendík

dvacka

Průvodčí
Dobrý večer,
dnes jsem si z webu stáhl Bendíkovu aktivitu Ex 124, že ji projedu v MSTS.
Po opravě vozidel pomocí CB jsem spustil MSTS, začala nabíhat trať a v polovině načítání aktivity mi MSTS spadlo do okna s hláškou: Unknown variable trigger.
Věděl by někdo prosím, jaká chyba se skrývá za touto hláškou? Laboroval jsem s tím asi dvě hodiny, jiné aktivity naběhnou v pořádku, ale v tomto případě jsem už bezradný, kde se mohla stát chyba. Aktivitu jsem několikrát smazal, stáhl znova a stále ta samá chybová hláška. :(

Děkuji mockrát za radu. :)

Os 4606 / REx 1878

Po delší pauze Vám nabízím novou aktivitu, tentokrát v projektu ŽSR 130.

Po noční sněhové bouřce se Jižní Slovensko probouzí do mrazivého zimního rána. Vaším úkolem je odvézt ranní osobní vlak Os 4606, který v pracovní dny jede v relaci Štůrovo - Nové Zámky - Bratislava hl.st..
Os 4606
bnd_130_os4606_web01.jpg

Vše však nebude probíhat bez komplikací. Hned ze Štůrova odjíždíte se zpožděním, které se Vám ale podaří do Nových Zámků stáhnout. Zde však přichází další komplikace. Z provozních důvodů přejdete na REx 1878 Nové Zámky - Bratislava hl.st. a znova se budete muset snažit stáhnout nemalé zpoždění.
REx 1878
bnd_130_os4606_web02.jpg

Když už to bude vypadat, že se Vám to podaří, tak Vám dispečer oznámí nemilou zprávu o rozsáhlém výpadku napájení v jižní části bratislavského uzlu. A tak budete nuceni dokončit svůj výkon s pomocí nezávislé trakce.
bnd_130_os4606_web03.jpg

Základní popis a odkaz ke stažení Os 4606 / REx 1878 najdete zde

Nahoře