Skiny nejen pro OR, Dan J.

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
Tyhle vozy byly poplatné fakt prvopočátkům MSTS
Takových ještě je. Například vlajková loď ČD Pendolíno. To je model někdy z roku 2003 a tehdy italský model přeskinoval Pikku. Nikomu věrnější model nechybí? I ty rakouské regionální vlaky, které zajíždí do Bratislavy i Břeclavi, nyní do Znojma, to jsou také modely z roku 2002 nebo 3. Herkules to samé. Netuším, jestli existuje něco kvalitnějšího. Právě tyto soupravy potkáváme v reálu mnohem častěji než vůz s tankem a podobné, které ti vadí. Já vím, že ty i jiní pendolíno nepotřebujete, protože jezdíte historickou dobu. A vlak z Břeclavi do Vídně si dáš orient expres s párou.

Dan J.

Strojvedoucí
Hehe, tak to mi křivdíš, pendolíno mám a z Ostravy až do Plzně. Takže žádná pára... Maďaři mají tu jednotku OBB, co jezdí do Bratislavy, ta patrová je dokonce i pro OR, ale jako placený model. Ovšem ano, máš pravdu, co je v TBP je taky "dílo" poplatné době, ale ty nenahradíš, kdežto ty Smmps ano, vojenské vozy máme, taky starší modely, ale srovnávat to s Pnedolinem? Ten model těch vozidel s tankama DB a né jen ty, těch německých je tam více, je nebe a dudy, ale Zbyňku, ve finále je mi to celkem jedno, chceš je tam, máš je tam, já je v aktivitách nepoužívám a pokud je vidím v aktivitě jiných tvůrců, měním je.

Meda

Skladník
Zdravím
a děkuji za pěknou práci. Bude to veřejný model a pokud ano, kde ke stažení ?

Dan J.

Strojvedoucí
Úprava skinu v trainsetu BP. Zbyňek by měl tohle dát do aktualizace. Vůz Ua Viamont už tam prý je.

Meda

Skladník
Zdravím,
podle stránek Zbyňka je z technických důvodů aktualizace trainsetu BP dostupná jen na nově zakoupených fleškách. Já jsem si jí zakoupil naposledy 5.6.2020. Od té doby si stahuji aktualizace, které tím pádem ale neaktualizují trainset. Všechno funguje jinak dobře. Existuje tedy nějaká jiná možnost aktualizace trainsetu BP ?

Dan J.

Strojvedoucí
Jo, kdyžtak se domluvím s Alcaponem a šoupnu tu podbíječku a Ua, tedy jen update k němu na web a pro nedočkavce to dám během dneška ještě tady k sobě, ale teď mám jinou práci. :)

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
Já jsem v dobré vůli dával ke stažení aktualizace ladění trainsetu a tady na fóru jsem dostal vždy takovou dršťkovou, že jsem prý vše pokazil, tak jsem tyto aktualizace zrušil a od té doby mohu v klidu spát bez výtek z tohoto fóra. :)
Ale ty poslední skiny jsem dostal před chvílí a teď mám jinou práci. Tedy tam ještě nejsou.
Hehe Dan také píše, že teď má jinou práci. Nemáme to zkrátka jednoduché.

alcapone

Pomocník strojvedoucího
Zdravím
a děkuji za pěknou práci. Bude to veřejný model a pokud ano, kde ke stažení ?
Četl jsi co psal Dan. Čekáš, že jsme 24 hodin u pc. Dan pošle 12:30 aktualizaci, Zbyněk ji treba prebete v 13:00, protože zrovna třeba fidlal, ale ty si to chceš už v 12:31 stáhnout. Trošku soudnosti.

Meda

Skladník
Četl jsi co psal Dan. Čekáš, že jsme 24 hodin u pc. Dan pošle 12:30 aktualizaci, Zbyněk ji treba prebete v 13:00, protože zrovna třeba fidlal, ale ty si to chceš už v 12:31 stáhnout. Trošku soudnosti.
Tady už se člověk bojí na něco zeptat. Nikde jsem nepsal, že to chci ihned. Šlo mi obecně o info, jak to je s aktualizacemi trainsetu BP. Nevím, proč tomu chybí soudnost.

Dan J.

Strojvedoucí
Nechápu, já myslel, že když aktualizuješ trainset, tak to nahráváš akuprásk nové ne? Jinak odkaz je zatím tady.

alcapone

Pomocník strojvedoucího
Ne Zbyněk už roky dává aktualizace trainsetu už pouze na flašku dříve DVD. Tak i tak to budeš muset hodit na web.

Nahoře