Skiny nejen pro OR, Dan J.

Dan J.

Strojvedoucí
Tak abych furt Taxovi neplevelil vlákno, tak si dovoluji založit své vlákno, kde budu prezentovat svou "minitvorbu" pro OR/MsTS.

ba3-ubytovaci.jpg
Už hotový skin ubytovacího vozu naleznete zde: http://xtrain.alsat.sk/

Další práce na voze dílenském malinko pokročily:
Zde předloha
Fa4.jpg
Fa5.jpg
Zde skin dílny ČSD Fa, avšak v zachovalejším stavu, samozřejmě v hodně rozpracovaném stavu, bez zrušené alfy atd...:
náhled 2.jpg
 

Dan J.

Strojvedoucí
Pánové, prosím o radu. Když byla domovská stanice Prostějov, kdo byl zařaditel? To fakt nevyčtu.... :)
zařaditel JPEG.jpg
 

Dan J.

Strojvedoucí
Mohu tam nechat pro období ČSD "zařaditel" a dát třeba Olomouc?, nebo tam musí být "vozové depo"?
 

Tom Kanka

Průvodčí
Pokud mě paměť neklame, jako zařaditel byly psány traťové distance, traťové strojní distance, apod. Tedy např. - Zařaditel: TD Olomouc.
Ale fakt teď nevím, pod kterou TD Prostějov patřil, a co tam je, z té miniatury alá Ješita, to taky fakt nevyčtu. ;)
 

Dan J.

Strojvedoucí
Tome dík. No ony ty fotky jsou holt špatné a tak hodně improvizuji. Když tam dám TD Olomouc, tak snad nic nezkazím.
 

Tax

Moderátor
Správce
Súdružky, súdruhovia a iné formy života, až ste si nem všimli, Dan J. robí vagón ČSD, vtedy akosi žiadny Viamont ani Tomi-Remont neexistovali. Ale toto vám evidentne uniklo :p
 

Dan J.

Strojvedoucí
Tím, že Open Rails zobrazuje vozy fakt na velkou vzdálenost (což je dobře) a na odstavných kolejích vagóny svítí ja Las Vegas, což men fakt se..e, natvrdo jsem si v Zoneru ztmavil interiéry zatím u těchto vozů:
ČD Bdmtee grafiti:
ČD Bdmtee graf odst noc.jpg
ČD 020:
ČD 020 odst noc.jpg
ČD 050 (včechny verze přechodů):
ČD 050a odst noc.jpg
ČD 050b odst noc.jpg
Vozy jsem nazval ČD XXXX odst. noc, tím, že se jedná o natvrdo ztmavený interiét se však dají požít pouze v noci do odstavných kolejí, nebo v noci jako vůz řazený třeba v nákladním vlaku. V žádném pžípadě se ale nehodí do denních aktivit. Otáka zní, jsetli mám pokračovat v dalších verzích, které bych pak jako update poslal k Joskovi na web?
 

Dan J.

Strojvedoucí
Tak a poslední dva vozy a balík pro rok 2006/7 hotov. Na tvornu aktivit by to mohlo bohatě stačit. :)
BDs odst noc.jpgBdt.jpgČD Bdmtee odst noc.jpg
 

Dan J.

Strojvedoucí
Ahoj.
Nastavení GK a monitoru, já když vyměním kabel HDMI za digitál, mám obrázky taky skoro černé. Už jsem to kdysi tady řešil. Když mám HDMI mohu jezdit v noci i bez světel. Tohle nijak neovlivním, já u sebe vidím vše. :) Takže nevím, jak to udělat, aby to meli všichni nastejno. U sebe na obrázcích přeštu i nadpisy na vozech.
 
Nahoře