Skiny nejen pro OR, Dan J.

Dan J.

Strojvedoucí
Tak pomalu chystám balík do vydatelné podoby, ještě jsem malinko "vylepšil" interiér ČD verze Byz-k:
ČD BYZ-K int.jpg
Posisky na umakart vyškrábané vojcly, dávat nebudu, MSTS/OR hrajou taky děti... :)
 

Dan J.

Strojvedoucí
A definitivně hotovo, jakmile dodělám vše okolo odesílám Pikkovi i s požadavky na opravy a půjde to do světa virtuální železnice:
ČSD_Byz.k.jpg
ČSD Byz-k 50 54 20-22 136-6
Období provozu:
1982-1989, depo Krnov
Zařazení: Do vlaků osobní přepravy
Varianty: ČSD Byz-k: Funkční v MSTS, v OR funguje parní topení + ČSD Byz-k OR-zima: Pouze pro OR s kouřem od kamen
ČSD_Byz.k_vp.jpg
ČSD Byz-k 50 54 20-22 138-6
Období provozu:
1982-1989, depo Krnov
Zařazení: Pouze do vlaků vojenské přepravy
Varianty: ČSD Byz-k voj. prep.: Funkční v MSTS, v OR funguje parní topení + ČSD Byz-k voj. prep. OR-zima: Pouze pro OR s kouřem od kamen
Poznámka: Vůz možno použít až do roku 1992, jako nepřelakovaný.
ČSD_Byz.k_vp_89-92.jpg
ČSD Byz-k 80 54 20-03 048-4
Období provozu:
1989-1992, depo Praha
Zařazení: Pouze do vlaků vojenské přepravy
Varianty: ČSD Byz-k r. 1989-92: Funkční v MSTS, v OR funguje parní topení + ČSD Byz-k r. 1989-92 OR-zima: Pouze pro OR s kouřem od kamen
ČD_Bp.k_vp.jpg
ČD Bp-k 60 54 20-12 010-3
Období provozu:
od roku 1992, depo Česká Třebová
Zařazení: Pouze do vlaků vojenské přepravy
Varianty: ČSD Bp-k : Funkční v MSTS, v OR funguje parní topení + ČSD Bp-k OR-zima: Pouze pro OR s kouřem od kamen
ČD_Byz.k_vp.jpg
ČD Byz-k 50 54 20-02 282-2
Období provozu:
od roku 1992, depo Česká Třebová
Zařazení: Pouze do vlaků vojenské přepravy
Varianty: ČSD Byz-k : Funkční v MSTS, v OR funguje parní topení + ČSD Byz-k OR-zima: Pouze pro OR s kouřem od kamen
 

Dan J.

Strojvedoucí
Tak "bajky" odeslány i drobnými požadavky na dotažení a Taxovi odeslán skoto hotový dílenský vůz Fa:
dilenský.jpg
Jardovi Skůrovi jsem odeslal před měsícem a něco vůz Balm i s prosbou na případné úpravy, ale bohužel reakce žádná, tak nevím, co se děje. Před lety normálně komunikoval. Takže vůz asi zůstane jen v mém virtuálním depu.
balm.jpg
 

Jacek

Průvodčí
Jardovi Skůrovi jsem odeslal před měsícem a něco vůz Balm i s prosbou na případné úpravy, ale bohužel reakce žádná, tak nevím, co se děje. Před lety normálně komunikoval....
Co by se mělo dít, je jeden z mnoha kdysi aktivních autorů, kteří se dnes už věnují jiným věcem a s MSTS definitivně skončili. Taky dnes už neodpovídám na různé žádosti o úpravy starých zvuků.
 

Josef Vogeltanz

Pomocník strojvedoucího
Není tak úplně "jeden z mnoha". On už sice zřejmě aktivní není, ale jeho web ano. Takže pokud už modelařinu i MSTS pověsil na hřebík (zdá se, že ano), vše co kdy udělal vč. práce Jirky Tovačovského, je stále k dispozici.
 

Dan J.

Strojvedoucí
Jenže, i když pověsil MSTS na hřebík, alespoň může zareagovat na mejl, s dotazem na vydání, či s prosbou o úpravy. Mimochodem, vůz Balm je ve stavu, který by ani moc vydání nebránil, jen má kvůli mapování strop interiéru v červené barvě skříně a chtěl jsem udělat čela blíže reálné fotce, ale i tyto jsou vydatelná. Když jsem třeba napsal Starému o svolení na skin bajek vraků, tak mi přišla odpověď, na rybáky od Jirky Poláka taky. stačilo by odpovědět třeba:
a) "skin se mi nelíbí a nesouhlasím s vydáním"
b( "nebudu dělat úpravy v mapování, ale můžeš jej vydat"
Ale když je na druhém konci mrtvo, tak co? Pokud nechci porušovat autorská práva a chovat se jako "kindroši" a věšet to na úložiště.
Dan
 

Dan J.

Strojvedoucí
Peosím, sháním jakékoliv fotky, kde jdou vidět nápisy na vozy ČSD Ci, Ce již převedeného do 2. vozové třídy, tedy Be, Bi. Tak stav v 70. letech.
Zatím má jen těchto pár.
156241.jpg156242.jpg726002b.jpg
 
Nahoře