Skiny nejen pro OR, Dan J.

Dan J.

Strojvedoucí
Ahoj, nemá někdo nafocený (nemusí být zrovna na textury, jde mi o vzhled) rybák ČD Baa, ČD Bee-k vojenská přeprava, ČSD Be-k (Baa-k) vojenská přeprava?
Předem díky.
 

Dan J.

Strojvedoucí
Ahoj.
Nevíte prosím někdo co by mohlo být napsáno na té skříni vozu vpravo u dveří? A jaké by měl to přeškrtlé číslo v rámečku? Tyhle dvě věci jsem fakt nerozluštil. Dan
Rybák_(66-1322).jpg
 

Dan J.

Strojvedoucí
Dám tam neodrážet nespouštět a hotovo, ty nápisy znám co dobře. Jinak jsem mystifikoval, to na tom rámu je ten znak dvě kolečka spojené čárami, což nevím vůbec co zbamená.
Ps ještě mne napdá "Optrně posunovat"?
 

Meda

Provozní technik
Dám tam neodrážet nespouštět a hotovo, ty nápisy znám co dobře. Jinak jsem mystifikoval, to na tom rámu je ten znak dvě kolečka spojené čárami, což nevím vůbec co zbamená.
Ps ještě mne napdá "Optrně posunovat"?
To opravdu vypadá na "OPATRNĚ POSUNOVAT". Obecně se tento pojem dá asi definovat jako posun pomalou rychlostí , doprovázený posunovačem, najíždění na soupravu se zvýšenou opatrností apod. Prostě vyjímečná maximální pozornost při posunu. S těma dvěma kolečkama opravdu nevím.
 

Dan J.

Strojvedoucí
Jasně, dík, takže celá záhada hlavolamu rozluštěna, kromě nápisu dole na té skříní, toho jsem si nevšimnul na první pohled ani na fotce. Jinak mám na mysli tenhle znak, nevím, vůbec co na voze označuje. Ale už je tam. :)
sicherhajzka.jpg
Vypadá to jako "sicherhajzka" :)

EDIT: Tak z "káčka" jsem se dověděl, že ona "sicherhajzka" je délka řemenu dynama.
 

Dan J.

Strojvedoucí
A jedem dál, další rozpracovaná verze, ketrá je u videa popsaná "zatím není hotovo".
Be-k.jpg
Reskin na nový model mistra Pikka, na Jackův výtvor na starý model Rybáku od Jirky Poláka.
 

Dan J.

Strojvedoucí
Ráno po otevření editoru jsem byl s Be-k 977-9 krajne nespokojený a tak jsem ho dneska před dopolední malinko přeladil do finální podoby. :)
Be-k.jpg
A už chybí jen ČSD Baa-k a balík bude kompletní.
 

Dan J.

Strojvedoucí
Ahoj.
Pokud by byl vůz pod domovskou stanicí Suchdol nad Odrou (přeprava vojáků, ČSD Baa-k), bylo by vozové depo Ostrava, nebo Olomouc? Předem díky.
 
Nahoře