pád msts při spouštění

Matyáš Rosecký

Začátečník
Zdravím,
když spouštím msts tak se asi 5 minut načítá v režimu "neodpovídá" a následně spadne. Prostě bez jakékoli hlášky prostě se zavře. Když spouštím editor tak vyskočí pár takových těch hlášek co všechno je za chyby v souborech s vlakama (asi 10 hlášek) a pak se taky prostě zavře. Mám (asi) update (jaký to nevim) a taky mám (určitě) bin 1.8.010516. Neví někdo co s tím?
 

pepeQ-2

Posunovač
Zdravím,
když spouštím msts tak se asi 5 minut načítá v režimu "neodpovídá" a následně spadne. Prostě bez jakékoli hlášky prostě se zavře. Když spouštím editor tak vyskočí pár takových těch hlášek co všechno je za chyby v souborech s vlakama (asi 10 hlášek) a pak se taky prostě zavře. Mám (asi) update (jaký to nevim) a taky mám (určitě) bin 1.8.010516. Neví někdo co s tím?

Zdravím !

Aby Vám mohl někdo poradit bude nutné napsat o něco více informací.

- na jakém operačním systému MSTS provozujete
- zda-li máte originální instalaci včetně jediného oficiálního upgrade (1.4)
- zda-li se jedná o první spuštění MSTS, nebo o obnovu / reinstalaci
- zda-li spouštíte MSTS přímo nebo přes nějaký program
- vypsat obsah hlášek

Důvodů, které mohou způsobit nestabilní chování MSTS je opravdu velmi mnoho.
 

Tom814

Začátečník
Dobrý den, při načítání aktivity Os 3825 od Poisona na trati BP mi simulátor spadne. Neobjeví se žádná chybová hláška. Všechny potřebná vozidla mám. Vše jsem instaloval dle návodů. Aktivity, které byly k trati přiloženy od pana Šemory fungují. Msts provozuji na systému Windows 7.
Za každou radu budu velmi rád.
 

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
Je ta aktivita ve stejné verzi jako trať ? Pokud mé aktivity fungují, tak je možné, že tato aktivita je staršího data a může být změna v kolejích. V BP92 se to týká všech aktivit, které jedou přes Velký Osek do Hradce Králového.
Tohle se dá opravit jednoduše. Otevřít aktivitu v editoru, tam bude řvát poškozená trasa, přiblížit si mapu na dané místo a pokud vlak jede z Oseka na Kanín po hlavní trati, tak se tam u editace Paths objeví dva červené chybné body. Stačí tyto chybné body odebrat a trasu uložit. Pokud se jede z Oseka na Kanín po té staré trati z druhé strany, tak tam přibyly odvratné výměny (skryté), tak stačí červenou linku na tyto body v trase myší natáhnout a uložit. To je vše. Možná by se mělo uložit aktivitu volbou "přepočítat a uložit"
 

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
Pak by to mohl dělat MSTS Bin. To se mi také stalo, že po nějakém šachování s nastavením se MSTS při načítání aktivity odporoučel do voken. Tady stačilo MSTS Bin odinstalovat a znovu nainstalovat. Všechny soubory jsou v adresáři Train simulator. (po instalci trati z mých DVD)
Uninst_MSTS Patch 1.7.00819.exe
A poté.
Patch 1.7.081920.exe
A nakonec
global.exe (tam je jen nějaká oprava)
Tedy verzi Patch si každý může dát tu co doporučuje tvůrce aktivity.
 

poison

Pomocník strojvedoucího
V aktivitě byla špatná trasa v Olomouci u odstavených vozů, opraveno. Aktivitu smaž a stáhni znova na webu, v balíku musíš mít apk soubor poi_os3825_a92.
 
Nahoře