Hlášení chyb - Trať 323 Frýdlant nad Ostravicí - Ostrava

Dan J.

Strojvedoucí
Lískovec vjezdové zhlaví od Frýdku do Lískovce zpomaluje traffic na vjezdovém na 10 km/h.
 

Venny

Signalista
Ve FM by asi bylo dobré vložit skrytý rychlostník (80) k modrému "klacku"směrem na Ostravu. Pokud odjíždím z levé strany II. nástupiště, najíždím na trať z odbočky 40km/h a tu mi zruší až rychlostník 80km/h těsně před Lískovcem.
 

Dan J.

Strojvedoucí
Ahoj.
Prosím tě, buď oprav, nebo nejlépe smaž ten statický objek momentálně zabořeného Brejlovce v OV Kunčicích.
brejlovec kunc.jpg
Dan
 

Bendík

Provozní technik
Také bych poprosil o prověření návěstidel.
1) vjezdové do Frýdlantu nad Ostravicí (od FM): při vjezdu do stanice na kolej 3a (první od budovy) je vždy STŮJ. Musel jsem to v aktivitě obejít simulací nefunkčního návěstidla a (TAB).
1) odjezdové z Ov-Kunčic směrem Ov střed (na správné koleji): Předjede mne trafic a po uvolnění úseku se rozsvítí VOLNO místo VÝSTRAHY, ačkoliv další úsek je obsazen a následným návěstidlem (před Kunčičkami) správně návěštěn (STŮJ).

Vše v prostředí MSTS a pod binem 1.8 (pokud by to mělo vliv).

Díky
 

jakub.oppitz

Začátečník
zdravim mam problem s trati 323 nechce se mi spusti ma global ma zvuky mam trat ale stale se mi tar nechce spustit nevite proč
 

Pepa z Nuslí

Průvodčí
Já mám problém s touto tratí takový, že se mi na TM zobrazují míle místo kilometrů. A to samé v jízdním řádu.
 

jakub.oppitz

Začátečník
zdravim ja mam problem z trat 323 takovy že mi to schazuje hru openrails a nevim proč pokud ma někdo stejny problem prosim ozvětese
 
Nahoře