15. setkání MSTS Praha

Registrácia na stretnutie Praha 9. - 10. 3.2019

• Hlasovalo členů
    14
  • Poll closed .

poison

Pomocník strojvedoucího
Nee, nástup možný 14-24, vyjde to na 340,-Kč na jednoho pokud nás bude deset, pokud více budem to muset rozmělnit neboť se jedná o apartmán pro 10.

Josef Vogeltanz

Provozní technik
Všechno je jednou poprvé, tak jsem se rozhodl konečně jednou dorazit. Mám to sice z Plzně "za rohem", ale jak se znám, když se rozsedím ...
Naklikal jsem to tedy v rezervaci komplet vč. noclehu. Pochopil jsem, že jde stále o DDM se začátkem v sobotu kolem poledne? Děkuji.

Josef Vogeltanz

Provozní technik
OK, vezmu s sebou noťas a zkusím komentovanou ukázkou naživo odtabuizovat tvorbu .eng a .wag souborů pro OR. Je tam k dispozici nějaký přístupový bod WiFi?

poison

Pomocník strojvedoucího
Je to apartmán pro 10 osob. Možná by šlo domluvit přistýlku, ale na to je čas. Losovat se dá kdo s kým, ale to bych taky nechal až na místě. :)

JiříkTK

Vlakvedoucí
V Gumokolo expresu Brno - Hustopeče - Praha máme ještě jedno místo volné. Odjezd z Brna: sobota ráno okolo 7 hod., odjezd z Prahy: sobota navečer. Zájemce z blízkosti Brna vyzvedneme téměř doma. Ozvěte se mi na SZ.

Josef Vogeltanz

Provozní technik
Bohužel okolnosti mě nutí zrušit plánovaný nocleh a vrátit se večer do Plzně. :( Hospoda je s otazníkem, nevím kdy se obvykle zahajuje stolní část setkání, ale poslední vlak mě jede po deváté. Ostatní samozřejmě platí.

alcapone

Pomocník strojvedoucího
Ahoj, začátek je v sobotu od 9 a v neděli od 8. Snad nás vrátná nevypeče, teda obráceně, jako minule nenechá vymrznout. Ještě, že ta slivka byla.

poison

Pomocník strojvedoucího
Chlapci ubytování v apartmánu platí, dokonce to vypadá tak, že nebude potřeba tasit občanky a večer půjdem rovnou na kutě. Zatím je nás sedm tak počítejte cca. 490 Ká osoba. (3383:7)

Nahoře