Mohl by mě někdo prosím říct ...

RobcikgR

Začátečník
Mohl by mě někdo prosím říct kde si můžu nainstalovat microsoft train simulator s českými tr
 
Asi píšu dost pozdě ale co už, za MSTS se platí, když to nestahuješ někde z ulož.to... Takže doporučuju Open Rails, v OR samotným není nic, a tak si vše musíš nastahovat. Doporučuju tenhle tutorial
 

bob57_cz

Učitel češtiny
Asi píšu dost pozdě ale co už, za MSTS se platí, když to nestahuješ někde z ulož.to... Takže doporučuju Open Rails, v OR samotným není nic, a tak si vše musíš nastahovat. Doporučuju tenhle tutorial
Asi ti něco uniklo. Tazatel se ptal na MSTS. Sám potřebuješ nastudovat tutoriály (viz tvůj pláč o kabině 830) a ne tu radit ještě s půlročním zpožděním.
 

Dan J.

Strojvedoucí
Hlavně ten meďas v trainsetu je bohovský. :) Tak s tímhle se budou náramně jezdit aktivity. :)
 

Jan Šitina

Pokladník
Ahojh dotaz ohledně MSTS a spoštění sběrače, který mi šel spustit na shift +P a teď vůbec nereaguje. Nevíte někdo? Reaguje pouze P. Díky moc.
 

danci

Cestující
Zdravim, ohľadne ktomu zberaču: nemenil si niečo v nastaveniach v kolónke klávesy? Skús sa tam pozrieť a tak si to môžeš zmeniť.
 

Ostravak!!!

Začátečník
Ono je tam pouze sběrač nahoru/dolu P, ale vždy to funguje P a dolu shift P tak nevím?
Počkej, počkej... Dolů Shift+P co??? Není Shift+P druhý sběrač? Výše jsi psal, že Ti nefunguje zvednutí sběrače, který máš nastavený na Shift+P. Teď píšeš, že stáhnutí sběrače je Shift+P a tobě to nejde nebo co?
 

Jan Šitina

Pokladník
Ono mi to chodí stylem že mačkám P a zdvihne první znova P to je druhý a když chceš první shodit tak si zmačknul shift +P. a první šel dolů a teď to nejde.
 
Nahoře