Tvorba aktivit v TSRE 5

Peter268

Skladník
Zdravím vás.......po X čase som sa vrátil ku MSTS/OR. Narazil som na "menší" zádrheľ a daako ani ujo "Google" nepomáha už. Jedná sa o to,že stiahol som si aktivitu na trat130 po spustení TSRE5 som zistil, že nie pri každej súprave mi aj zobrazuje danú súpravu, názvy vozňov a HDV áno no nič viac a ani pri jeho vyhľadaní v databaze a "kliknutí" naň tiež sa nezobrazí.....napr samotná súprava hráča v TSRE5 je iba HDV a vozne nie, pri spustení OR sa vše načíta ale presne tak ako aj v TSRE5 aj v OR je vidieť len HDV......viete mi prosím poradiť kde by mohol byť ten "pes" zakopaný? počítam, že to bude zas len daaka "banalita", ktorú nevidím :rolleyes: ďakujem ;)

Obr.1 je ukážka ako mi to v TSRE5 zobrazuje
Obr.2 je (síce íná) ale takto to zobrazí OR
 

Přílohy

  • IMG_20200404_112913.jpg
    IMG_20200404_112913.jpg
    311.5 KB · Zobrazeno: 67
  • IMG_20200403_225447.jpg
    IMG_20200403_225447.jpg
    364.7 KB · Zobrazeno: 67

Frosty

Pokladník
Kolega @Venny a já jsme pro vás připravili PŘEKLAD NÁVODU PRO TVORBU AKTIVIT a EDITOR SOUPRAV.
Autorem originálního díla je: Piotr Gadecki pgadecki@gmail.com
Velké díky patří @poison za poskytnutí jeho webové stránky kde tento návod můžete stahovat.
http://tkanlokopage.webnode.cz/tsre5-navod/

Také prosím všechny aby své poznatky, tipy, rady, připomínky ohledně programu Tsre5 vkládaly sem a nezakládali s každým dotazem nové vlákno.
Děkuji.
 

Peter268

Skladník
Nemáš dané modely v trainsetu.
ono práve že tie modely sú v trainsete, ale aj tak toto robí preto tomu nejako nerozumiem....jedine čo ma tak napadá, môže to byť spôsobené tým, že daný model nie je pre OR upravený? ale zasa TSRE5 by ho malo vedieť zobraziť?
 

poison

Pomocník strojvedoucího
Podívej se v texťáku souboru con v jaké složce má vůz být a pak se podívej do Trainset, jestli tam tu složku opravdu máš ve správným tvaru tak jak píše soubor con..
 

Macis

Pokladník
Dobrý de chtěl bych se zeptat jak si nainstalovat tsre5. Na stránkách totiž nevím co stáhnout.2020_05_03_08.57.07.jpg
 

lakitouch

Skladník
Snad som trafil vlákno :)
Je možne že sa to tu už riešilo ,ale nenasiel som odpoved,tak sa spýtam v prislušnom vlákne.
Dá sa dosiahnut,aby sa zobrazoval model či skin normálne tak ako má vyzerat.
Dakujem.
 

Přílohy

  • foto 2.jpg
    foto 2.jpg
    383.9 KB · Zobrazeno: 20

Josef Vogeltanz

Pomocník strojvedoucího
Takhle mě v TSRE5 krátce problikne právě vybraný model. Potom ve zlomku sekundy se vybarví do správného kabátu. Zkusil jsi jinou verzi TSRE? (je-li nějaká novější)
 

Dan J.

Strojvedoucí
Není nad to tvořit aktivity v tom co stojí úplně za hovno. Chtěl bych vidět, jak v tomhle paskvilu budete opravovat aktivitu v trase Bratislava - Břeclav - Brno - Kutná Hora - Kolín - Praha s tak 800 traffic ve stanicích + pohyblivými vlaky po update tratě BP. Já jsem v AE MSTS tuhle aktivitu opravoval od 11. hodiny doteď. (17:00)
 
Nahoře