Hlásenie chýb pre trať ŽSR 130 Bratislava-Štúrovo v.2

duuso

Pomocník strojvedoucího
Sem poprosím po zverejnení trate dávať Vaše postrehy, návrhy, upozornenia, chyby atď. Určite sa niečo nájde lebo "viac očí viac vidí"...
 

MERIDIAN

Pokladník
Duuso, prosím, až budeš mít čas, podívej se na předvěst před Bratislavou Nové Mesto od hlavné stanice ( km 3,0 ). Při jízdě v MSTS mi před nosem spadla "na stůj"
 

Limo44

Cestující
Zdravím mám taký problém s traťou v Open Rails. Pri výjazde zo stanice Bratislava sa vlak ´´vykoľají´´ (pozrite si video). Nevedel by mi niekto pomôcť ?
Ďakujem
S pozdravom Limo44
 

Dan J.

Strojvedoucí
Tohle dělal mišmaš v Global. Na trati Luhačovice se mi stalo to, když jsem omylem dal Global s 321, že mi jel vlak úplně mimo koleje po zelené louce.
 

Dan J.

Strojvedoucí
Nene, taky úplně mimo linii trati a koleje jsem viděl vedle sebe, jel jsem třeba přes stromy vedle trati a byl jsem z toho celkem překvapen, po úplném reinstal Global, vše v pohodě. Úplně stejně jako na tom videu. Jde o splácání Globalů s X-Track a bez něj. Tohle ti udělá i trať U79, pokud tam dáš jakýkoliv Global s X-Track. Takže vím přesně, kde je příčina. Komplet smazat Global, použít do čisté instalace Global BP a vše bude fungovat. V Bratislavě mám trať projetou a žádný takový BUG tam není.
 

Ikarus280.08

Cestující
Blbne mu global, áno. Ja som ešte ako neskúsený používateľ mal ŽSR191-193 a BP pod jedným globalom, lebo som nevedel čo to robí. 191 som nainštaloval ako druhú, veci prepísal, samozrejme, trať šla v poriadku. BP však keď som načítal, vlak išiel úplne mimo trať, koľajivo som mal na mieste ale vlak šiel krížom cez mapu. Je to mišmašom v globale, ako hovorí kolega nadomnou. Nainštaluj global znova. :)
 

Limo44

Cestující
Blbne mu global, áno. Ja som ešte ako neskúsený používateľ mal ŽSR191-193 a BP pod jedným globalom, lebo som nevedel čo to robí. 191 som nainštaloval ako druhú, veci prepísal, samozrejme, trať šla v poriadku. BP však keď som načítal, vlak išiel úplne mimo trať, koľajivo som mal na mieste ale vlak šiel krížom cez mapu. Je to mišmašom v globale, ako hovorí kolega nadomnou. Nainštaluj global znova. :)
Díky vyskúšam
 

Považan

Cestující
Že či to nebude práve tým Uniglobalom. Autori trate neodporúčajú používať Uniglobal. Trať beží pod globalom BP, ktorý je dodávaný spolu s traťou na stránkach xtrain.
 

mmouka

Hradlař
Ale stačí že Global BP prekopírujem do OR zložky?
Zkus dodržet adresářovou strukturu tak jak bylo v MSTS.
Train Simulátor
Global​
Routes​
Zsr130​
TratBP​
Luhacovice​
Sound​
Trains(100% teď nevím která je první jestli train nebo trainset)​
Consist​
Trainset​
 

Opíčák_350

Cestující
Neviem čo tu riešite, toto je klasický problém nesprávneho globalu. Treba použiť GLOBAL, ktorý je určený pre túto trať. Oveľa závažnejšie veci sa tu ignorujú, ale ohľadom triviálnej veci diskusia ako hrom.
 

bob57_cz

Učitel češtiny
Takže ak som správne pochopil mám preinštalovať celý Uniglobal ?
Uniglobal zahoď úplně pryč. Je to těžký omyl tvůrců.
Používej k trati Global BP, u jiných Glogal XT nebo Global UZK případně Global Z. Každá trať má určen svůj funkční.
Pouze dva stavitelé trati s poruchou chápání psaného textu se pokusili svou trať stavět na Uniglobalu. Byla to hrozná hovadina.
 
Nahoře