Kabiny Dusso

Když hledám kabiny například na 770 nebo 749 odkazuje mě to na stránku DEMMSTS. Nikde ale neni download, nevíte kde jinde tyto kabiny stahovat?

Asi proto, že autor stránky z nějakých důvodů pozměnil a download už nenabízí.
Na kabinu 770 jsi dostal tip celkem od třech uživatelů. Lepší už to nebude, leda tak získáš nálepku kverulanta.

poison

Pomocník strojvedoucího
Kdybys opravdu chtěl, viděl bys ho, ale ty nechceš, jsi zvyklý vše dostat rovnou pod nos, nikdo tě nenaučil zkusit pro tu touhu něco udělat. Pak holt chceš, ale nemáš nic.

Kdybys opravdu chtěl, viděl bys ho, ale ty nechceš, jsi zvyklý vše dostat rovnou pod nos, nikdo tě nenaučil zkusit pro tu touhu něco udělat. Pak holt chceš, ale nemáš nic.
nikde na netu ani fóru jsem nenašel žádný download nebo konverzaci, jediný co jsem na fóru našel byla konverzace o těchto kabinách, no skončila tím že se přesunou na jinej web. Jenže jinej web nikde...

... jediný co jsem na fóru našel byla konverzace o těchto kabinách, no skončila tím že se přesunou na jinej web. Jenže jinej web nikde...
Kdyby sis tu konverzaci pořádně přečetl, máš tam hned tři odkazy na funkční kabiny pro řadu 770/771 - 1, 2 a 3. V druhém případě jde o celou sbírku kabin.
To je ti málo ?!?

Kdyby sis tu konverzaci pořádně přečetl, máš tam hned tři odkazy na funkční kabiny pro řadu 770/771 - 1, 2 a 3. V druhém případě jde o celou sbírku kabin.
To je ti málo ?!?
Odpověděl jsi mi na půl otázky.. Cab na bardotku jsem nikde nenašel funkčí, vždy se mi do tý složky stáhnou jen dva soubory .cvf a nic k tomu ... To jsem na netu zkoušel adi dvě takový kabiny

poison

Pomocník strojvedoucího
Dane myslím, že to stejně stačit nebude, na mojevlacky.cz je potřebná registrace, to laminát snad zvládne, ale bude zase hned v koncích, protože nebude vědět kde kabinu hledat a pokud nepřijde další zlatej podnos bude tam kde je nyní, v prdeli.

ot: pomalu začínám chápat občasné výbuchy služebně starších členů, které jsem jako služebně mladší občas nechápal a ve skrytu duše odsuzoval.
Při sledování tohoto vlákna však i já nabývám pocitu, že brzo vybuchnu a zařvu: Kurva, trochu se snaž!!!

Venny

Provozní technik
Chlapi, vykašlete se na toho lamináta! Vždyť je to prudič a trol (trotl)! :rolleyes:
Občas se tu nějakej podobnej kousek objeví a zkouší, co kdo vydrží... Nějaká kabina? Ale starou belu - jde mu jen o provokování. Možná jich je tu víc a hrajou hru, kdo koho kolikrát. Unudění parchanti v polovině prázdnin...

bob57_cz

Učitel češtiny
Opakuje se to tu pravidelně každé prázdniny. Vždy sem nalezou noví vlastnící chytrých telefonů, který má vyšší IQ než jeho majitel.
Rok od roku se opakuje malá disproporce ve vývoji, že telefon je postupně chytřejší a chytřejší, zatímco majitel naopak.

Tax

Moderátor
Správce
... jsem také vlastníkem jednoho takového chytrolína a už dvakrát letěl oknem!
Chytrolína treba používať na to na čo je primárne určený, a to telefonovať, SMS-kovať, fotiť mačičky a psíkov ale nie chodiť na fóra. Tam ukáže leda tak hovno a poniektorí potom nepochopia o čo ide a píšu bludy. Inak chytrolín - smradfón je ako oheň. Dobrý sluha ale zlý pán.

Nahoře