Nekompromisní Návěstidlo

V Újezdu u Uničova na trati 310 je celkem nekompromisní návěstidlo. Nepomáhá ani tab ani ctrl+m. Nevíte co s nim? FB_IMG_1564772518891.jpg
 
Podívej se na štítek pod ním. Znamená to: Společné návěstidlo. To já na 310 v pohodě projíždím bez problémů. V praxi je to myslím tak, že tě i přes jakoukoliv návěst musí vypravit výpravčí. \zkus to projet, uvidíš...
No, projel jsem to. Záchraná brzda podle očekávání byla spuštěna :D
 

Tom Kanka

Průvodčí
Podívej se na štítek pod ním. Znamená to: Společné návěstidlo. To já na 310 v pohodě projíždím bez problémů. V praxi je to myslím tak, že tě i přes jakoukoliv návěst musí vypravit výpravčí. \zkus to projet, uvidíš...

Co to má společného s tím, že mu tam ve hře svítí jenom červená?
:rolleyes:
 

Dan J.

Strojvedoucí
No nevím, já v OR projel trať Olomouc- Uničov - Šumperk tam i zpět a bez problémů, vydaná i aktivita s tímto vlakem. Pokud je to ve volné jízdě, tak tam se OR někdy chová podivně, ale volná jízda mne nezajímá, absolutní unreal. :) Takže 310 testovaná při aktivitách.
 

Miky945

Hradlař
Ahoj, pokud je to volná jízda, tak je možné že máš na dalším úseku nastavenou kolej tak, že návěstidlo nedovoluje další jízdu.
 

Venny

Signalista
Dan J.: někdy je volná jízda jediný způsob, jak se kromě seznámení s detaily té které tratě obeznámit i s jejími úskalími, chováním, plánovanými trasami. Já bych ji tak vehementně nezatracoval...
Jinak obdobný jev se skupinovkami "na stůj" je v této trati u více stanic. A projevuje se i v aktivitách - je třeba např. pozměnit trasu.
 
Nahoře