Zhovadilosti, jazykové okienko a rôzne iné žabomyšaciny ( Simply clever )

Plexi

Provozní technik
#23
ad 1) Přepravce nebo dopravce? A i když jste největší po Cargu a musíte si přesto najímat mašiny, tak docela bída. Můžete být největší mezi těmi malinkými.
ad 2) Já bych mohl tvrdit totéž. Tys taky mohl slyšet, že mašiny se jednou za určitou dobu přistavují do údržby, ovšem pravda je kde...?
ad 3) Harmonogram může být krásně naplnánovaný, ale mašina se zaseká u nějaké MÚ, fíra přetáhne, ráno po odklizení vyrazí, nedejbože to bude muset ještě otočit zpátky a hned jsou o 2 dny navíc.

Ne, že by to nebyla hezká představa ideálního fungování dráhy, ale na 100% to nikdy nebude.

A fíry bych doporučoval nepřetěžovat, na to dojezdil polský Orion Kolej, když inspektor UTK zjistil, že fíra sedí za pákama 40 hodin a aby to zvládal, tak jel na perníku. Pokuta v řádu statisíců, snad i milionů a jako dopravce do hodiny skončil. Aby se vůbec doplatili pokuty, tak sem tam ještě někomu půjčí mašinku. Docela hezký (a řekl bych, že univerzálně použitelný, tedy i v případě CRR) příklad fungování soukromých myší.
 

230024

Začátečník
#24
S takým vypatlancom ako si ty sa nemá cenu baviť. Choď do ČDC a ČD a poprípade do ZSSK a ZSSKC a zisti si pri koľkých mašínách a koľko krát štýtny pretiahne kilometre. Zase píšeš len neskutočné bludy a len dokazuješ, že o tom nemáš ani páru. (vlastne tam ani nemusíš chodiť, ty a zbyňďa viete všetko)

(a řekl bych, že univerzálně použitelný, tedy i v případě CRR)
Ty si výstavný kus.....O tejto firme vieš len toľko že existuje , ale už máš názor, a vieš všetko........Také pravé české....

Debata na úrovni genetického materiálu na priecestí....Asi na vyššiu úroveň nemáš.
 

Plexi

Provozní technik
#25
ty a zbyňďa viete všetko
Nezlob se na mě, ale úplně stejně na mě působíš ty.

Také pravé české....
Nezachoval ses ani o kousek jinak. Když se něco posralo, tak najednou honem ruce pryč od toho, a "to není naše vina, to byli ti druzí." Úplně stejně, jako SŽDC nedávno u Mariánských Lázní. To, co píšeš, vypadá přesně tak, jako bys chtěl dokázat, že CRR za nic nemůže, za všechno může "zlé" ČDC, ale přitom sám někde tušíš, že to tak úplně není.

Asi chápu, přešel jsi od ZSSK k velkému soukromníkovi a už nejsi žádná malá nula, najednou jsi "Pan Železničář", a kdo je víc? Takových jsem (bohužel) viděl mraky, všichni jste úplně stejní. Znám lidi, kteří si podobné označení zaslouží bez uvozovek, ale nikdy by to nepřijali, radši to hrdě odmítnou.

To, že má někdo jiný názor, nebo pohled na věc, vás musí asi hodně s*át. A čím víc vyostřený, tím víc vás to štve. Nemám pravdu?
 

230024

Začátečník
#26
S ČDC máme zmluvu, na základe ktorej úzko spolupracujeme. Nie náhodou máme ich mašiny. Ale s tebou je o tom absolutne zbytočné debatovať, lebo ty si čítal, že poliak drogoval tak je to vlastne všetko hneď jasné. Strata času s tebou.

Posledná veta k tejto téme. Mohol som vedieť s tvojich doterajších diskusií, že nič okrem extrémnych hovadín nie si schopný splodiť. Moja chyba.
 

230024

Začátečník
#28
Venny aká otázka , taká odpoveď. Dokiaľ sa bavíme o faktoch a rozoberáme nejaký problém normálne na nejakej úrovni, nemám problém normálne odpovedať a normálne komunikovať. Pokiaľ je niekto vyslovene hlúpy a trepe dve na tri a nemá ani páru a napriek tomu je najmúdrejší a všetko vie, tak sa to proste nedá. Prestávam sa čudovať Robertovi (bob57_cz) , že v niektorích prípadoch odpovedá tak, ako odpovedá. Inak sa totižto asi nedá.

Mimochodom zato obdobie čo som tu neprispieval , tak pán dokonalí vševed a jeho hovorca plus ty ste sa objavovali v každej hlúpej diskusii. (a zase nebudem, lebo ako vidím tu to nemá cenu) Tak neviem teda koho boj to je.

p.s: vidíš, aj keď si nenapísal pravdu, napísal si to slušne a slušne som ti odpovedal. Urob si s toho nezaujatý záver ak to dokážeš.
 
Nahoře