B68 Activities

B68

Cestující
To je samozřejmě špatně :eek: Tak ještě jednou a lépe ;)

Aktivita B68-07: EC 100 Moravia: Břeclav - Bohumín (GVD 2019/2020)
Trať: Trať 321 - aktualizace 29
https://uloz.to/file/5UMHd4X6fYo5/b68-ec-100-moravia-rar
Heslo: B68
Délka aktivity cca 2hod
Trainset: BP+jiné (je třeba to projet v ConBuilderu, ale předpokládám, že většinu vozů všichni v trainsetu už máte)
Příjemnou zábavu ;)

B68

Cestující
Trošku se mi vydání aktivity R 934 Hradečan protahuje, za což se omlouvám, ale už se to blíží.. Zbývá už jen nahrát zvukové zprávy a provést finální testovací jízdu na nové aktualizaci trati BP s opraveným návěstidlem v Káranicích, jakmile bude aktualizace vydána... ;)

B68

Cestující
Aktivita B68-08: R 934 Hradečan: Letohrad - Praha (GVD 2018/2019)
Trať: Trať BP - aktualizace BP 94
Heslo: B68
Trainset: BP+jiné (je třeba to projet v ConBuilderu/TSRE5, ale předpokládám, že většinu vozů všichni v trainsetu už máte)
Příjemnou zábavu ;)

B68

Cestující
Ahoj všem, pravděpodobně se ven dostala nějaká verze aktivity, která nešlape, tak jak má - dá se sice asi dohrát, ale v Hradci je nějaký problém - odstoupení 754, se kterou jste přijeli, neproběhne dle plánu a kvůli tomu neodjede posun, který vám má připojit další vozy k soupravě před nastoupením 151. Tím, že neodjede daný posun, tak do Hradce nepřijede jeden Sp, který je součástí aktivity a je zmíněn i v hláškách.. Bohužel netuším, jak se to mohlo stát, aktivitu jsem 3x projížděl, než jsem ji dal ven.. Zkontroluju a případně opravím v příštím týdnu, až budu doma na PC ;) Nebo je tady snad někdo, komu to jelo dle plánu a byly mu v Hradci vozy připojeny? Mimochodem děkuji zde neregistrovanému uživateli OR, který mě na to upozornil prostřednictvím FB a členovi zdejšího fóra @brejlovec za uveřejnění fotek do galerie, kde jsem viděl, že 151 opravdu nevede tolik vozů, co by měla... :eek:

B68

Cestující
Kluci díky za info. Hned jak se dostanu domů k mému PC, tak se na tu budu muset podívat, protože tam bude nějaký kopanec, který ale teď úplně nechápu, když jsem to schválně 3x testoval, aby těch testů nebylo všude kolem náhodou málo.. :) Jediné, co mě napadá, že jsem nahrál ke stažení omylem nějakou rozpracovanou verzi, i to se může stát.. Každopádně to určitě dám do pořádku.. ;)

LUBA

Cestující
Kluci díky za info. Hned jak se dostanu domů k mému PC, tak se na tu budu muset podívat, protože tam bude nějaký kopanec, který ale teď úplně nechápu, když jsem to schválně 3x testoval, aby těch testů nebylo všude kolem náhodou málo.. :) Jediné, co mě napadá, že jsem nahrál ke stažení omylem nějakou rozpracovanou verzi, i to se může stát.. Každopádně to určitě dám do pořádku.. ;)
U mě HK bez problému.

B68

Cestující
U mě HK bez problému.
To znamená, že 754 odstoupila a zajela do šturcu u druhého nástupiště a posun, který tam byl připraven, připojil vozy, než jsi najel se 151 na soupravu a z Hradce jsi odjížděl s devíti vozovou soupravou? Pokud ano, tak pak bude problém někde jinde... ještě mě napadá, že vážně musí být použity vozy s ENGy, které jsem přiložil a nejde je nahradit ničím jiným, aby se vše chovalo korektně... Jinak fakt nevím, dokud si to neotevřu a znovu neodzkouším...

Rulda

Začátečník
Čau jel jsem tvou aktivitu nejdříve jsem ji jel jednou a byla super chválím vše fungovalo suprově pár vozidel jsem si tam vyměnil a fungovalo to bez problémů, a pak jsem to zkoušel o pár dní později a v pátek a furt jsem měl na návěstidle stůj v Letohradu tak nevím co s tím?? Ale jinak po první jízda byla super

Rulda

Začátečník
A ještě dotaz v čem děláš ty aktivy v MSTS Editoru nebo v TRSE5 nebo OR activity editor?

LUBA

Cestující
To znamená, že 754 odstoupila a zajela do šturcu u druhého nástupiště a posun, který tam byl připraven, připojil vozy, než jsi najel se 151 na soupravu a z Hradce jsi odjížděl s devíti vozovou soupravou? Pokud ano, tak pak bude problém někde jinde... ještě mě napadá, že vážně musí být použity vozy s ENGy, které jsem přiložil a nejde je nahradit ničím jiným, aby se vše chovalo korektně... Jinak fakt nevím, dokud si to neotevřu a znovu neodzkouším...
Použil jsem přiložené engy. Super aktivita. Díky.

B68

Cestující
Čau jel jsem tvou aktivitu nejdříve jsem ji jel jednou a byla super chválím vše fungovalo suprově pár vozidel jsem si tam vyměnil a fungovalo to bez problémů, a pak jsem to zkoušel o pár dní později a v pátek a furt jsem měl na návěstidle stůj v Letohradu tak nevím co s tím?? Ale jinak po první jízda byla super
Ahoj, a o pár dní později to bylo pořád v aktualizaci tratě BP 94.00 nebo už ta novější? V Letohradu by problém totiž určitě být neměl... Jinak přiložené modely včetně úpravy ENGů patří důležitým consistům (R 934 Hradecan, R 934 Hradecan_2 a Posun Hradec), složení těchto consistů by mělo být dodrženo dle přiložených modelů a jejich ENGů. Záměna vozů/loko u jiných consistů by asi neměla hrát roli...

B68

Cestující
A ještě dotaz v čem děláš ty aktivy v MSTS Editoru nebo v TRSE5 nebo OR activity editor?
Primárně MSTS editor a pak případná úprava .act souboru, co se událostí (hlášek/počasí) týče.. TRSE5 nebo OR activity editor vůbec..

Dan J.

Strojvedoucí
TRSE5 nebo OR activity editor vůbec..
Ani se nedivím, v tom paskvilu se nedá tvořit, co v AE MSTS trvá vteřinu, v OR editorech celý den. Nchápu, proč si vývojáři nevemou AE MSTS a nedrží se tvorby v něm, tady je to narozdíl jízdy v OR cesta opačným směrem a je to tak debilní, jako vyvíjet super nabušené závodní auto, ale mít poze polní cetu u baráku.

Nahoře