Trať BP - 24H timetable

okoun

Posunovač
Ano ano, to jak mi to vypisuje ty jména je trochu zvláštní. :D A Jinak, dle čeho se generuje počet paxů? Když jedu v 23:50 z Miroslavi, pochybuju že mi všude nastupuje 10 lidí. :D Ale to je jen drobnost. :)
Ale jinak je to boží, nejen ti paxové. :)
 

okoun

Posunovač
Jako je to super, díky za to. :) Teď už opravdu není co závidět aktivitám. :D Trošku mě zlobí zamčení na 30FPS u velkých měst, ale to prostě tak asi je, vzhledem k tomu, že mám v TT něco okolo 950 vlaků. :D
 

Icik

Pomocník strojvedoucího
Mám pocit, že se tento dotaz týká TT a potřeboval bych, abyste mi pomohli rozluštit o co jde.

"Dal jsem si hodně práce s úpravou vozového parku, aby správně fungoval na OR1.5 a OR CZ/SK. Každou lokomotivu jsem testoval jak ve volném provozu, tak pod zatížením depa. Upravil jsem světla tak, aby správně svítila v obou OR v hráčské i AI variantě. Podařilo se mi po konzultaci s CZ aktivovat otevírání dveří pod klíčem Q v OR CZ. Provedl jsem všechny testy v režimu activiti a vše fungovalo podle očekávání
Bohužel, když jsem nyní začal testovat vlaky v jízdním řádu jako hráč, všiml jsem si, že na OR CZ se žádný z vlaků s elektrickou lokomotivou v čele nechce rozjet. Po nastavení regulátoru do první polohy (1% výkonu) se okamžitě odpojí rychlíkový spínač a vlak se nerozjede. V režimu activiti se to stalo, když byl vhozen příliš velký výkon..... Smál jsem se, že se vypnula redundance. V TT se to bohužel stává už v první poloze. Vyzkoušel jsem všechny elektriky a EZT a ve všech případech je to stejné.
Elektrika jede normálně a v Activiti a Jízdním řádu se to děje jen u elektriky.
Možná má někdo nápad, jestli se to dá nějak odstranit? Protože jinak bude TT na OR CZ/SK k ničemu a zůstane se jen u anglické verze. A na CZ budete moci jezdit jen sami v pomalém režimu "
"Pokud je tu někdo, kdo má nějaké kontakty u našich jižních sousedů, byl bych rád, kdybyste mi mohli dát kontakt na někoho, kdo má u nich na starosti rozvoj OR CZ/SK. TT, který vyvíjím pro severní Polsko, je multi TT. Dnes jsem si všiml, že vlak načtený ne z multi režimu, ale z single listu se rozjede a jezdí správně. Z toho vyplynul závěr, že OR CZ s multi TT nefunguje. Tak jsme s Emilem sloučili všechny listy do jednoho v naději, že se tím problém vyřeší. Bohužel vlaky načtené ze sloučeného listu se také nespustí. Dá se tedy předpokládat, že OR CZ má problémy se zpracováním rozšířených jízdních řádů s několika sty a více sloupci. Slíbil jsem, že TT ze severního Polska budou hratelné na OR1.5 a OR CZ/SK, bohužel tento slib tedy pravděpodobně nebude dodržen. Pro mě osobně je to prohra, protože díky zvukům, které česká verze generuje, jsem byl jejím zarytým fanouškem"
 

paashi

Pokladník
Tipuju, že mají v několika TT roztroušené stejné lokomotivy (identické engy). Nemyslím si, že to je TT, protože já to mám rozhozené do 6 TT, sloučené do setu a všechno funguje. Bohužel v TT je to o tom, že se musí spousta situací postupně otestovat v malém a pak se to skládá do většího. A každý zásah do celku se testuje. Měli by udělat jednoduchou modelovou situaci a tu zkusit.
 

Icik

Pomocník strojvedoucího
Píše, že když udělají malé TT s pár vlaky, tak to funguje ok. Ale pokud spojí více seznamů vlaků(?), tak se s elektrikou nerozjede. Rozpojí se nejspíš hned HV.
 

okoun

Posunovač
Tento problém jsem měl při přechodech HV na následující vlak. (§triggers atp.). Ale Nemám zkušenost s TT na mulťáku. V mém TT se prozatím chovají elektriky korektně. :)
 
Nahoře