Timetable ŽSR 130

henko151

Začátečník
Ahojte,

karanténa ma dostala k tomu, že som po pár rokoch zase otvoril priečinok s MSTS (OpenRails) a začal tráviť svoj čas pri tomto nesmrteľnom simulátore. Objavil som, že medzičasom vyšla mnou dlho očakávaná druhá verzia ŽSR130 a taktiež som tu objavil vlákna s Timetable, čo ma zaujalo, nakoľko preferujem vybratie si vlaku podľa reálneho času a zvezenia sa s ním bez zbytočných zápletok. Čiže Timetable mod je presne to, čo mi v OR chýbalo, lebo tvorba aktivity kvôli jednému vlaku zaberá zbytočne veľa času a jazdenie s okolitými vlakmi je predsa len zaujímavejšie, ako len obyčajná nudná voľná jazda.

Ale dosť bolo už rečnenia okolo. Začal som tvoriť TT pre ŽSR 130 podľa GVD2019/2020 počas pandémie, teda víkendový CP+plánujem ECčka s obratom v NZ. Momentálne spoznávam zákutia Timetable modu, ale podarilo sa mi spraviť už celú TS620 a TS621, čiže k dnešnému dňu sa dá odviezť Os KN-NZ, NZ-Štúrovo NZ-BA so 671+ AI traffic tvoria 671 na GA-TT, BA-Leopoldov a NZ-LV.

Dielo stále neni vyladené ani hotové, takže pokiaľ nebude hotové ho vydávať nechcem. Ako najbližšie by som chcel pokračovať ďalej v zaturnusovaní Push-pullov.

Nejaké ilustračné screeny z testovania TT na Os do Štúrova:
Komentár 2020-04-16 165428.jpgKomentár 2020-04-16 165446.jpgKomentár 2020-04-16 165504.jpg

Nahoře