Hledám fotografii, plán, typový výkres...

duuso

Pomocník strojvedoucího
Boli by fotky 242 233 ale sú to fotky z čias Márie Terézie čomu zodpovedá aj kvalita, kedysi som z nich skinoval na 242 model od Starého.

nick200202

Začátečník
Boli by fotky 242 233 ale sú to fotky z čias Márie Terézie čomu zodpovedá aj kvalita, kedysi som z nich skinoval na 242 model od Starého.
Že by byly až tak staré? No sakra! Mohl bych o ně poprosit do SZ? Rád bych z toho pak udělal nějaké retro s ČSD doplňky.

VíťaCh

Začátečník
Ahoj, má tu někdo nafocený Tučka či balmy JHMD? Tučka hlavně ty, co jsou aktuálně provozní (705.905,915,918,919)

t.sarnak

Začátečník
Zdravím
Zháňam fotky na lokomotívu S699.001, je tu niekto kto ich má a vedel by mi ich poskytnúť ?
Predom ďakujem.

Plexi

Signalista
Zdravím, hledám dokumentaci na lokomotivy 740 dopravce AWT (dnes PKPCI) ve žluto-modrém (starém OKD) nátěru. Budu rád za nabídky :)

kiski

Skladník
Česť borci, zháňam záber na pult nulkovej Bobiny, najlepšie tmavozelený. Ideál by bol záber na celý pult v celku, ale ak to nepôjde, postačia aj 3 zábery - na každú časť pultu jeden. Fotené akokeby čo najviac zvrchu. Potrebujem to do kabíny exteriérového modelu.

Nejedná sa mi o podrobné fotky, ktoré sa používajú pri tvorbe modelu kabíny. Toto bude použité v exteriérovom modeli, kde je kabína len náznakovo.

Ovšem ak by mal niekto aj podrobné foto, nepohrdol by som, hodiť sa budú aj tie.

Vopred vďaka.

duuso

Pomocník strojvedoucího
Česť borci, zháňam záber na pult nulkovej Bobiny, najlepšie tmavozelený. Ideál by bol záber na celý pult v celku, ale ak to nepôjde, postačia aj 3 zábery - na každú časť pultu jeden. Fotené akokeby čo najviac zvrchu. Potrebujem to do kabíny exteriérového modelu.

Nejedná sa mi o podrobné fotky, ktoré sa používajú pri tvorbe modelu kabíny. Toto bude použité v exteriérovom modeli, kde je kabína len náznakovo.

Ovšem ak by mal niekto aj podrobné foto, nepohrdol by som, hodiť sa budú aj tie.

Vopred vďaka.
Nazdar, má dve sady foto na búdu E499.004 ešte od Davida Hájka, svojho času som poskladal aj surový front pred výrezom, stačilo by Ti toto ?:140004_front.jpgfrnt.jpg

duuso

Pomocník strojvedoucího
Ešte som našiel aj front na 121 004 čo som skladal ale to je už iná kabína121.jpg:

pegas

Pokladník
Zdravím panstvo,
Nemal by prosím niekto použiteľné fotky bobiny 140 094 IDS Cargo? Prípadne niektorej 121 spomínaného dopravcu vo firemných farbách. Kontakt prosím cez SZ prípadne mailom na 752pegas@gmail.com , ďakujem.

Dodo

Provozní technik
Zdravím Vás, zháňam nafotenu kabinu (pult) ČD 371/2. Ak by mal niekto fotky alebo ak má niekto možnosť nafotiť budem rád. Vopred dík.

pegas

Pokladník
Nazdar chlapi,
Nemal by prosím niekto nafotené niečo z tohto?
- 140 079 vo farbách Arrivy,
- 140 alebo 121 vo farbách RM Lines,
+ dopyt na IDSC 140 094, prípadne na niektorú 121 rovnakého dopravcu stále platí.
V prípade IDSC len súčasné farebné prevedenie.
Ďakujem.

dvacka

Průvodčí
Ahoj, 140.079 mi stojí pod okny, ale na tak špatném místě, že nemůžu nic slíbit. Jakmile by se zatáhlo, zkusil bych něco nafotit.

Jakub62

Začátečník
Zdravím, doufám, že píši do správného vlákna. :D Chtěl bych se zeptat, neměl by jste tu někdo nafocenou 750.330 ve stavu před korporátem, ale již s nálepkami ČDC? Podle mě by takový skin stál za to. :) Pokud by někdo fotky měl, ale nevěděl by, jestli má vůbec cenu fotky poskytovat, tak rovnou přiložím odkaz na vlákno s mými výtvory. https://forum.msts.cz/index.php?threads/6007/ Případně díky. :)

Pawlik

Průvodčí
Pánové, nemá prosím někdo TNŽ 28 0070 (nátěry vozidel) z roku 2003 v elektronické podobě? Děkuji.

Pawlik

Průvodčí
Ve firmách, které se zabývají výrobou kolejových vozidel, takové věci obvykle bývají
To jistě bývají. Ne ve všech firmách však panuje taková kultura, že si zaměstnanci mohou pro svoji osobní potřebu odnést (mírně řečeno) domů interní dokumenty nebo dokonce interní dokumenty třetí strany a ještě se tím veřejně pochlubit.
Dík dobrým lidem se mi normu podařilo získat oficiální cestou.;)

Josef Vogeltanz

Vlakvedoucí
No čekal jsem, že se to neobejde bez jedu. Normy se jinak oficiálně pouze kupují, když už jsme u toho. Psal jsem "na firmách", domov jsem nikde nezmínil. To jen tak na okraj.

Nahoře