Hledám fotografii, plán, typový výkres...

Plexi

Signalista
Vypadá to jako obyčejný stožár od předvěsti AŽD71. Akorát za světla se ušetřilo a dala se tam kulatá žlutá deska jako trvalá výstraha.
 

Dan J.

Strojvedoucí
Pánové zdravím.
Už jsem prolez "Káčko", weby a kde co, ale nenašel jsem nikde nic, nemáte někdo nafocené 8 dveřové vozy Bai coby pracovní vozy EŽ? Jediný jsem napsledy shlédl v seriálu Dynastie Nováků.
Dan
 

Miku031

Cestující
Zdravím,
Nemá náhodou niekto nafotené, porpípade možnosť nafotiť rušne 754.034 alebo 754.084 ? Poprípade ešte 750.164 v aktuálnom stave (2017+).
Ďakujem.
 

duuso

Pomocník strojvedoucího
Zdravím,
Nemá náhodou niekto nafotené, porpípade možnosť nafotiť rušne 754.034 alebo 754.084 ? Poprípade ešte 750.164 v aktuálnom stave (2017+).
Ďakujem.
Len 2004 keď mala jednu stranu modrých žalúziových dverí zo 750 149.
754 034.jpg
 

Miku031

Cestující
Myslel som skor neaké čo boli bratislavské v rokoch 2001 - 2007 ak sa nemýlim, tie čo chodili na ER vlakoch do Viedne. Napríklad 085, 069 alebo 005, tie by boli najlepšie kedže mali aj závesky.
 

Tax

Moderátor
Správce
No tie by som našiel v archíve, ale pravdepodobne sú robené s 3MPix foťákom
 

Tax

Moderátor
Správce
Záleží od toho aký si šikovný a ako si kamarát s grafickým programom :D
Z 24 MPix fotiek nie je problém vyrobiť skin na dobre urobený model. A Ondrove modely sú dobre mapované
 

kiski

Skladník
Zdravím,

zháňam foto tretieho pozičného svetla na 361.1 druhej série, teda od čísla 120 vyššie. Je to kombinované svetlo - funguje ako tretie pozičné a zároveň ako reflektor. Nie je zhodné s radou 361.0 a zrejme ani s 361.1 prvej série (...tu som si nie celkom istý, je možné že sa mýlim...), tie mali iný druh/typ. Potreboval by som záber spredu čo možno najkolmejšie, aby sa z toho dala vytvoriť textúra. Jedná sa mi o nerozsvietené svetlo. Fotku čo najväčšiu - zmenšiť sa dá vždy.

Vopred vďaka.
 

Josef Vogeltanz

Pomocník strojvedoucího
Není to třeba tento typ?
BKS11-A.jpg
Dělá jej MSV Elektronika jako
BKS11/B – DS s bílým návěstním LED světlem
BKS11/A – DS s bílým a červeným návěstním světlem
Venku se s ním dá potkat např u měřícího vozu AŽD řady 165 001-7, ale bude i jinde.
2817793-img-v0.jpg
Už jsem toto světlo i jako osvětlení LED pro OR realizoval, mustr tedy mám.
 

kiski

Skladník
Áno, je to presne to svetlo, ktoré zháňam. Máte zaber spredu kolmo? Prioritne nerozsvietené, ale ak bude aj rozsvietené, bude to len bonus. Vopred vďaka.
 

Josef Vogeltanz

Pomocník strojvedoucího
Bohužel ne. Mám jen tu fotku z prospektu a z ní jsem rekonstruoval rastr pro nastavení LED. Mě to jako autorovi k nastavení engu (světel) 165 001-7 stačilo. Autora modelu s texturami má.
mustr.jpg

Potom jsem chvíli na netu hledal nějaký detailní pohled na čelo 165 001-7, ale všechny byly rozsvícené. Možná budeš mít víc štěstí, já neměl trpělivost.
 

kiski

Skladník
Ok, nevadí, v pohode. Podstatné je, že už aspoň viem, kto je výrobca a pod čím to hľadať na nete. Dikes aj tak.
 
Nahoře