Open Rails - instalace tratě 321 nebo BP

MKGMSCZ

Začátečník
Ahoj,
Jsem úplný začátečník v MSTS. Už jsem se jednou pokoušel o instalaci tratě 321 a BP na MSTS, ale nepovedlo se to(hra často padala). Nyní bych chtěl zkusit Open Rails s tratí 321 nebo BP. Rád bych se zeptal jak instalaci správně udělat. Tak aby hra fungovala a nepadala. Díky!
 

bob57_cz

Učitel češtiny
A co jsi pro fungování už podnikl? Tohle jsi četl a řídíš se tím?!

Třeba máš problém s nedodržením hlavních zásad.
Návodů je tu dost, jen si vybrat. Obě trati mají na svých stránkách vlastní dostatečné návody. Totéž pak na instalačním mediu. Instalace a podmínky jsou v OR stejné jako v MSTS.
 

MKGMSCZ

Začátečník
A co jsi pro fungování už podnikl? Tohle jsi četl a řídíš se tím?!

Třeba máš problém s nedodržením hlavních zásad.
Návodů je tu dost, jen si vybrat. Obě trati mají na svých stránkách vlastní dostatečné návody. Totéž pak na instalačním mediu. Instalace a podmínky jsou v OR stejné jako v MSTS.

Tak je to pravda, člověk jde do sekce pro nováčky a hned se objeví arogant:) Super, nakonec je pravda, že někdo někde psal že místní komunita zde trpí ponorkovou nemocí:) Velice kvalitní pomoc, díky!
 

Fana Staněk

Hradlař
Zkoušel jsi verzi OR Monogame s vypnutou funkcí Watchdog? Jestli Ti nestíhá PC, tyhle dva "mamuty" (BP a 321) nespustíš.
 

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
Ahoj,
Jsem úplný začátečník v MSTS. Už jsem se jednou pokoušel o instalaci tratě 321 a BP na MSTS, ale nepovedlo se to(hra často padala). Nyní bych chtěl zkusit Open Rails s tratí 321 nebo BP. Rád bych se zeptal jak instalaci správně udělat. Tak aby hra fungovala a nepadala. Díky!
MSTS je stará hra, tvořená pro Windows 98 :). Proto je nutné napsat do zástupce ten parametr mem:512, aby si hra ze systému vzala víc paměti. Pak už nikdy nespadne. Třeba bude škubat s FPS2 :) Ale nespadne. Vyzkoušeno. Ale na Openrails to jede bez pravidel. Ale v obou případech to chce dostatečně výkonný počítač.
 

Václav Polák

Cestující
Přesně tak. MSTS jsem zprovoznil, ale všechno se načítá déle a grafika je na maximální nastavení horší než v Open Rails (pochopitelně). Je škoda že Microsoft se má tu hru celkem rychle vykašlal. Open Rails je sice dobrý nástupce, ale furt má hodně "much". Hlavní jeho výhoda oproti MSTS je stabilita a kompatibilita s novějším SW i HW.
 
Nahoře