Lakovna Lukyn-CZ - odpad

bob57_cz

Učitel češtiny
Rád bych, kdyby tu do toho pan @slanour nezačal znovu vrtat.
Nevychované malé hádavé hloupé děcko musí mít za každou cenu poslední slovo, dokud nedostane po čuni!
Potřeboval by správcovský schvalovací dohled. To pak vychladne, když se mu jeho štěk objeví mezi schválenými až po mnoha hodinách či i dnech - pokud tedy vůbec.

danci

Cestující
nech to ležet;)
Presne! Aj ked Bob, alebo hocikto iný začne vŕtať, aj ked je to niekedy ťažké, treba neodpovedať. Čím viac sa s ním budeme hádať, tým viac ho to bude baviť, jeho proste baví robiť z ostatných blbcov. Jeho príspevky treba ignorovať alebo si nastaviť ignoráciu v uživateľskom konte, proste mu treba ukázať že tu nieje stredobodom pozornosti.

bob57_cz

Učitel češtiny
Presne! Aj ked Bob, alebo hocikto iný začne vŕtať, aj ked je to niekedy ťažké, treba neodpovedať. Čím viac sa s ním budeme hádať, tým viac ho to bude baviť, jeho proste baví robiť z ostatných blbcov. Jeho príspevky treba ignorovať alebo si nastaviť ignoráciu v uživateľskom konte, proste mu treba ukázať že tu nieje stredobodom pozornosti.
Ty máš problém dodržet i svůj vlastní výrok.
Není potřeba z někoho něco dělat, prezentujete se tak sami.

Plexi

Provozní technik
Potřeboval by správcovský schvalovací dohled. To pak vychladne, když se mu jeho štěk objeví mezi schválenými až po mnoha hodinách či i dnech - pokud tedy vůbec.
Na tebe platí to samé. Poslední dny tady nečtu nic jiného, než ty tvoje sračky. A přitom na počátku stál úplně neutrální slušný dotaz.
(Omlouvám se za vulgarismus, ale děti určitě znají ze školy a dospělí nejsou z cukru. A vhodnější pojmenování jsem nenašel.)

Opíčák_350

Cestující
Boba treba šupnúť do domova dôchodcov a držať ho čo najďalej od akéhokoľvek zariadenia, umožňujúceho komunikovať s ľudmi na internete. Napríklad také hranie kariet, alebo konverzácia s jemu bližšou vekovou kategóriou by padla na úžitok. A chalani, hlavne si z toho nerobte ťažkú hlavu. Všetci sme tu s podobným záujmom a koníčkom. Ak vám hra nefrčí ako má, kľudne mrknite rôzne fb skupiny a pýtajte sa. Vo väčšine som aj ja, a rád pomôžem.

Jakub62

Začátečník
Ty máš problém dodržet i svůj vlastní výrok.
Není potřeba z někoho něco dělat, prezentujete se tak sami.
Dobrá pointa, stejně, jako se tu prezentujeme my, někteří skutečně hloupě, někteří ovšem normálně, tak se tu stejně prezentuješ i ty. Někdy máš poznámky právem, někdy mám ale pocit, že máš nějaký komplex vůči všem na této planetě a obzvláště vůči těm mladším, to můžou psát a chovat se sebe líp, ale když je někdo mladší 18 let nebo mladší než ty, nevím, jak to máš nastavený, tak je automaticky malé uřvané děcko, které ani neumí česky a mělo by jít dělat úkoly do školy. Já nepochybuju, že i ty s námi umíš komunikovat normálně, že umíš poradit a pomoci, kolikrát vidím, že pomoci a poradit umíš. Ale tvoji zasedlost na nováčky občas nechápu. Jak říkám, často máš poznámky právem, jelikož to co se zde kolikrát objeví fakt bolí. Ale uvědom si jednu věc, ne všichni nováčci jsme malé 8 leté děcka, co neumí mluvit slušně, komunikovat smysluplně nebo psát česky. Navíc, když vidím, že jsi schopný odpovědět někomu, s kým si v dobrém vztahu, tak to ti ani nevadí, že tam chybí interpunkce, diakritika, ale nerýpneš si, protože jste kamarádi a prostě si to nedovolíš. Ale za to, když někdo nový nenapíše jedinou čárku, tak schytá takovou bídu, jako nikdy. Abych se vrátil k hlavní pointě, té prezentaci, pamatuj na to. Kolikrát si myslím, že tvoje poznámky přijdou zbytečné nejen mně, ale třeba i správcům... Chápu, že ty si tu můžeš říkat, dělat nebo kopat do nás jak chceš, protože za těch 15 let, co tu jsi tu máš spoustu přátel a nic ti nehrozí. Tvůj pohled na nováčky nezměníme nikdo, ať by jsme se snažili sebevíce, tak ti řeknu alespoň jednu věc.
Užívej si kyberšikany do té doby, dokud jsi schopný pracovat s počítačem, to myslím se vší úctou, každý jednou zestárneme.

Václav Polák

Skladník
Navíc, když vidím, že jsi schopný odpovědět někomu, s kým si v dobrém vztahu, tak to ti ani nevadí, že tam chybí interpunkce, diakritika, ale nerýpneš si, protože jste kamarádi a prostě si to nedovolíš. Ale za to, když někdo nový nenapíše jedinou čárku, tak schytá takovou bídu, jako nikdy.
Přesně! Opravdu hodně často vidím u některých pokročilejších členů (nebudu uvádět příklady) dost hrubé chyby, které Bobovi však vůbec nevadí. Ale potom když nějakému začátečníkovi (třeba mně,ale nejsem jediný) ve větě omylem vypadne písmenko nebo čárka tak se z toho chudák Bob může...

Josef Vogeltanz

Průvodčí
Jste mladí, nezkušení a neradi uznáváte své chyby.
Bobovi nechci a nebudu dělat advokáta, ale ...
To, že nenapadá starší členy diskuze má svůj racionální důvod. On je v železniční technice poměrně zběhlý teoreticky i prakticky (pracoval tam, dokonce na VÚŽ). Řada starších členů je na tom podobně. Na virtuálních železnicích a této diskuzi mají výraznou stopu ať již jako modeláři, stavitelé tratí, tvůrci repaintů, aktivit, nastavení atp. Do těch nemá potřebu se navážet, bere je asi jako sobě rovné. A to přesto, že řada z nich jej nijak nemusí nebo on sám si do nich tu a tam rýpne. Znají ho a přejdou to.
Jiná je situace u vás mladých a začátečníků. Račte si všimnout, že u prvních reakcích nikoho nenapadá osobně nebo vulgaritami. Pouze poukáže na chyby. A protože kápne každou chvíli na někoho "zdravě sebevědomého", kdo si své chyby nepřipouští, debata začne gradovat, až to skončí v odpadu.

A šlapat v té hromádce donekonečna, i když už je dávno v odpadu, taky není geniální.

Pawlik

Průvodčí
Přesně! Opravdu hodně často vidím u některých pokročilejších členů (nebudu uvádět příklady) dost hrubé chyby, které Bobovi však vůbec nevadí. Ale potom, když nějakému začátečníkovi (třeba mně,ale nejsem jediný) ve větě omylem vypadne písmenko nebo čárka, tak se z toho chudák Bob může...

Ber následující jako vyloženě neutrální reakci z mojí strany.

A co byste chtěli? Kartáč za blbost pro všechny blbé, nebo pro nikoho?
Ve tvém případě se však zcela zřejmě nejedná o omyl, viz výběr jen z tohoto vlákna.
By mě zajímalo, co s těmi ušetřenými čárkami děláš.

Já jsem jen čekal jen, až mi Lukyn odpoví na otázku a mezitím jsi tam přišel ty a jako z každé konverzace jsi způsobil akorát tak hádku.
To není pravda. Na svém názoru netrvám, jen jsem se slušně zeptal, jestli se nepracuje na nějakém modelu.
Máš pravdu no, už radši nebudu nic psát, protože nemá cenu se hádat. To prostě nejde, ani v ostatních vláknech, kde psal, tak ničeho nikdo nedocílil a nic se nevyřešilo, jen hádky a hádky...
Jedinej potrefenej seš tu možná tak ty. Jak jsem říkal, najdou se tu i členové, co dokážou pomoct, ale ty mezi ně určitě nepatříš.
Hele, takže kvůli jedné normální(,) nijak zvláštní otázce celá tato hádka?
Jak tu napsal @danci a @Opíčák_350, tak s tebou fakt nemá cenu se hádat.
Kdyby to tak šlo smazat, tak to to určitě moc rádi i s @bob57_cz oba smažeme, ale to, myslím, může jen admin fóra.
Vždyť jsem se jen na začátku zeptal, jestli se nechystá nějaký model 363.5. A Bob hned napsal: „Kindošům nic nestačí o_O
To se tady Bobovi, co očividně nechce přiznat "porážku", snažím celou dobu vysvětlit.
On si však vymýšlí dál a dál nesmyslné s*ačky, jen aby měl pravdu on. Toť vše, co jsem chtěl napsat k této nesmyslné hádce.

Robertovy reakce jsou samozřejmě za hranou, ale že píšeš jako hotentot, je neoddiskutovatelný fakt.
Luštit slátaniny někoho, kdo nezvládá pravopis, mi také vadí.
Až ti šéf řekne v práci, že jeho firma díky tvým chybám v mailech zákazníkům vypadá jako banda idiotů, co mu odpovíš?
Tím však nechci tvrdit, že bezvadná znalost pravopisu je zárukou bezvadného charakteru.

Položil jsi otázku ohledně skinu 363.5, abychom se až následně dozvěděli tvoji motivaci a dále, že nic neumíš, nic nemáš nafoceno a o skinování jsi jen zavadil. To je zcela zbytečné. Začni tím, že předvedeš, co umíš. To, že až budou mraky, půjdeš do Libně a tam ausgerechnet bude to tvoje pětieso odstavené, nikoho nezajímá.

Václav Polák

Skladník
Ano, teď vidím, že tam mám nějaké chyby. Často píšu na rychlo a zapomínám si to po sobě přečíst, příště se budu snažit to kontrolovat důkladněji. Jinak na začátku jsem se ptal spíš tak ze zajímavosti jestli se něco nechystá. Už delší dobu se chystám nafotit textury jen tak na zkoušku, ale teď mi to počasí opravdu nedovoluje. Snažím se tady na fóru vycházet se všemi "v míru" ale někdy to taky tolik nejde.

Pawlik

Průvodčí
Ano, teď vidím, že tam mám nějaké chyby. Často píšu na_rychlo a zapomínám si to po sobě přečíst, příště se budu snažit to kontrolovat důkladněji. Jinak na začátku jsem se ptal spíš tak ze zajímavosti, jestli se něco nechystá. Už delší dobu se chystám nafotit textury jen tak na zkoušku, ale teď mi to počasí opravdu nedovoluje. Snažím se tady na fóru vycházet se všemi "v míru", ale někdy to taky tolik nejde.
Proč až příště?
Vše, co jsi napsal, vyznívá ve světle dalších chyb jen jako výmluvy a výmluvy...
Ano, víme, že se chystáš nafotit něco k něčemu, co jsi ještě nezkoušel. Už jsi to psal. Není potřeba se opakovat. Takové informace jsou pro kočku.
Až bude hotový skin, to bude jiná.

Nahoře