Divné šedé textury na modelu cdc 372 010-9

lukáš fíra

Začátečník
Nějáké divné textury pod vlakem,trošku koukají i z podvozku nejdou my uploudnout screenshoty,nevít někdo jak je opravit ?,děkuji předem

Pikku

Pomocník strojvedoucího
To je chyba modelu. Screenshoty ti nejdou nahrát proto, protože je máš fotky ve špatném formátu.
zkusil jsem to, ale pořád nic :(
Není to chyba modelu, je to samozřejmě chyba při instalaci. A pokud opravdu nejsou textury v .dds, tak máš nainstalovaný jen skin a máš neúplný archiv. Chybí ti nějaké textury. ORTS chybějící textury zobrazí šedou barvou. MsTS to řešil nekompromisním pádem, v ORTS máš alespoň možnost přijít na to, co ti chybí.
Pro srovnání - model, kde se chybějící textura zobrazí šedě:
grey.jpg
a ten samý model, kde je jiná textura jen bílá, takže nechybí, jen na textuře nic není.
white.jpg
Možná jsem to někde přehlédl, ale o jaký model přesně se jedná, odkud byl stažen a jak přesně vypadá ve hře. To by si myslím hodně pomohlo nám všem.

lukáš fíra

Začátečník
Není to chyba modelu, je to samozřejmě chyba při instalaci. A pokud opravdu nejsou textury v .dds, tak máš nainstalovaný jen skin a máš neúplný archiv. Chybí ti nějaké textury. ORTS chybějící textury zobrazí šedou barvou. MsTS to řešil nekompromisním pádem, v ORTS máš alespoň možnost přijít na to, co ti chybí.
Pro srovnání - model, kde se chybějící textura zobrazí šedě:
Zobrazit přílohu 26843
a ten samý model, kde je jiná textura jen bílá, takže nechybí, jen na textuře nic není.
Zobrazit přílohu 26844
Možná jsem to někde přehlédl, ale o jaký model přesně se jedná, odkud byl stažen a jak přesně vypadá ve hře. To by si myslím hodně pomohlo nám všem.
zkusím najít nějáký jiný link na instalaci uvidím jestli to funguje

Nahoře