Nefunguje instalace BP

Knedlik

Začátečník
Dobrý den, k vánocům jsem dostal tratě BP a 321. Mám bohužel problémy s instalací BP, i když dodržuji pokyny instalace. Při instalaci se mi ukáže "zdrojový soubor je poškozen". Neví někdo co s tím? (Instaluji do složky Train Simulator, kterou použiji pro Open Rails.)

poison

Pomocník strojvedoucího
Ježíšek Ti trať BP přinesl na USB disku (flashce). Zkopíruj si ji celou třeba na plochu a pak zkus instalovat přesně podle návodu.

Knedlik

Začátečník
Ježíšek Ti trať BP přinesl na USB disku (flashce). Zkopíruj si ji celou třeba na plochu a pak zkus instalovat přesně podle návodu.
Bohužel, když zkopíruju flashku na plochu, tak mi to píše u všech souborů i když to spustím z té flashky.

Josef Vogeltanz

Vlakvedoucí
Bohužel, když zkopíruju flashku na plochu, tak mi to píše u všech souborů i když to spustím z té flashky.
Jen nakopírovat na plochu a potom spustit z flasky je na nic. Instalátor bere soubory bere z místa odkud byl spuštěn. Pokud je to tak, jak píšeš "i když to pustím té flashky" pouštíš instalátor z flashky a z flashky se snaží brát i soubory k instalaci.

Knedlik

Začátečník
Jen nakopírovat na plochu a potom spustit z flasky je na nic. Instalátor bere soubory bere z místa odkud byl spuštěn. Pokud je to tak, jak píšeš "i když to pustím té flashky" pouštíš instalátor z flashky a z flashky se snaží brát i soubory k instalaci.
Tím z flashky myslím ze složky Setup.

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
Tady asi těžko někdo pomůže. Chce to i víc informací.
Dají se složky na flešce otevřít? Dá se z flešky kopírovat a na ní nahrávat soubory?
Pak bych celý obsah složky Setup zkopíroval někam mimo chráněný Program Files. Třeba do dokumentů. A instaloval bych odsud.
Pokud z flešky nejde kopírovat, ještě bych vyzkoušel jiné USB nebo jiný počítač. Třeba nějaký starý a jen obsah zkopírovat. Pokud ani to nepůjde, tak kontaktujte mě s podrobným popisem, co je to za flešku a najdeme nejrychlejší řešení. Pokud jde na flešku zapisovat, tak bych nasdílel ke stažení poškozené soubory.
Ale je nutné vědět, že tratě 321 a BP nesmí být nainstalovány současně. Jinak nepojede žádná.
Nainstalovat například 321. Pak když budu chtít nainstalovat BP, tak asi nejjednodušší bude, když si otevřu složku Train Simulator a přejmenuji adresáře Global a Routes na například Global321 a Routes 321. A až nyní mohu instalovat BP. Budu-li chtít zase jezdit na 321, tak opět nejprve tyto nově vytvořené složky Global a Routes přejmenuji podobně s indexem BP a složky s indexem 321 přejmenuji zpět na Global a Routes.
Jestli to Openrails umí přímo a jednodušeji, zatím nebyl čas vyzkoušet. Já na stavění tratí potřebuji stále editor MSTS a tam to jinak nejde. Proto neřeším.

Knedlik

Začátečník
To s tím překopírováním jsem zkusil na plochu, po tom zkopírování mi to teď ukazuje u všech souborů. Ještě nějaké to překopírování jen setupu a né celé flashky zkusím.

Knedlik

Začátečník
Ok, ještě zkusím překopírovat na jinou flashku. Pokud ani to nevyjde, co mám zahrnout v tom popisu?

hanze.m

Začátečník
Napadá mě zkusit pravým tlačítkem myši Vlastnosti, zda tam není zatrhnute zatrzitko "blokovat". Windows 8 to rádi dělají u všeho, co pochází z jiného počítace. Vím že to někdy dělá problémy. Někdy i Windows hodí hlášku že to odmítá otevřít. Mám Windows 8 a flashka mi šla otevřít v pohodě.

Knedlik

Začátečník
Napadá mě zkusit pravým tlačítkem myši Vlastnosti, zda tam není zatrhnute zatrzitko "blokovat". Windows 8 to rádi dělají u všeho, co pochází z jiného počítace. Vím že to někdy dělá problémy. Někdy i Windows hodí hlášku že to odmítá otevřít. Mám Windows 8 a flashka mi šla otevřít v pohodě.
Na Windows 10 to snad ani není jak tak koukám. Já nemám problém to otevřít, ale nainstalovat - píše mi to “zdrojový soubor poškozen”.

hanze.m

Začátečník
Na Windows 10 to snad ani není jak tak koukám. Já nemám problém to otevřít, ale nainstalovat - píše mi to “zdrojový soubor poškozen”.
Já vím, ale může to být klidně i tím. Opravdu netuším, v čem je zakopaný pes. Údajně to může být i selháváním paměti, vadným konektor USB a dalším tisícem možností.

efko3

Začátečník
Zdravím, mám problém s instalací z loňské flashky BP 92. Zkoušel jsem to na 3 různých PC a vždy se stejným výsledkem. Při instalaci se mi nenačtou soubory " TEXTURES/ hor_her_3.ace, Lanskroun_peronyC.ace, Lanskroun_peronyD.ace, sumperk_hradlo1a.ace, svetsvetla.ace, tv_as.ace, TILES -11e119b4_y.raw, -11e119b8.t, -11e119b8_e.raw, a SOUND Trat_bezna_jizda1_ex.wav " nenašel by se někdo ochotný mi je zaslat mailem efko3@centrum.cz k dokopírování ? Nepomohlo ani překopírování flashky na disk. Děkuji

Ivan.ps

Hradlař
Dobrý den, k vánocům jsem dostal tratě BP a 321. Mám bohužel problémy s instalací BP, i když dodržuji pokyny instalace. Při instalaci se mi ukáže "zdrojový soubor je poškozen". Neví někdo co s tím? (Instaluji do složky Train Simulator, kterou použiji pro Open Rails.)
Zdravím, vyriešil sa nejak tento problém? Mám totiž presne taký istý. Ďakujem

Nahoře