Sekání OpenRails

Craftík

Začátečník
Dobrý den,
Potřeboval bych radu jak na to aby se hra nesekala. Mám nový výkonější počítač a seká se mi to více než na tom starém. Vždy když se rozjedu tak se zdá že jedu chvíli pomalu a chvíli rychle vkládám zde odkaz na video jak to vypadá:
 

Dan J.

Strojvedoucí
Miliónkrát zodpovězená otázka a zas nové vlákno, hoši, neumíte to tu projít? Musíš třeba stáhnou Riva Tuner a natvrdo nastavit FPS pro OR a bude po sekání.
 

Limo44

Cestující
Miliónkrát zodpovězená otázka a zas nové vlákno, hoši, neumíte to tu projít? Musíš třeba stáhnou Riva Tuner a natvrdo nastavit FPS pro OR a bude po sekání.
Takže keď by som nastavil napríklad 60 Fps, už by to nemalo sekať?
 

Meda

Provozní technik
Zdravím,
minimálně ve třech vláknech tohoto fóra je popsáno, že stačí snížit zobrazovací FPS na 30. Já jsem to nastavil v ovládacím menu GK INVIDIA a funguje to. Nastavení je i na kartě Nastavení - Experimentální přímo v nastavení Open Rails. Tam jsem to zkusil, ale nějak mi to nefungovalo ....
 

Lukyn-CZ

Průvodčí
Zdravím,
minimálně ve třech vláknech tohoto fóra je popsáno, že stačí snížit zobrazovací FPS na 30. Já jsem to nastavil v ovládacím menu GK INVIDIA a funguje to. Nastavení je i na kartě Nastavení - Experimentální přímo v nastavení Open Rails. Tam jsem to zkusil, ale nějak mi to nefungovalo ....
Tam ale nastavuješ něco jiného.
 
Nahoře